Cast Ajans Başvuru

Ada Masalı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Ada Masalı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Ada Masalı dizisi oyunculuk başvuruları nasıl yapılır? Ada Masalı dizisi hangi ajans? Ada Masalı dizisi oyunculuk başvuru formu? gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını sizler için derledik.

Ada Masalı Dizisi oyunculuk başvurusu için ajansımıza bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı aşağıda bulunan oyunculuk başvuru formu aracılığı ile gönderebilirsiniz. Oyunculuk konusunda istekli ve yetenekli kişiler siz de başvuru yaparak bu kaliteli yapımda görev alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ay Yapım’ın Star TV için hazırladığı ve İzmir’de çekimleri devam eden “Ada Masalı” dizisi oyuncu kadrosu ve konusu itibari ile yeni sezonun en iddialı dizileri arasında yerini alıyor. Dizinin başrollerinde ise Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyor.

Romantik komedi olarak hazırlanan Ada Masalı dizisi oyunculuk başvurusu yaparken fotoğraflarınız güncel ve bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat ediniz. Ada Masalı dizisi cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran talebi olduğu takdirde başvurularınız değerlendirilecektir.

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ