Cast Ajans Başvuru

Alev Alev Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Alev Alev Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Alev Alev dizisi oyunculuk başvurusu yapmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, başvurularınızı web sitemizden online olaak yapabilisiniz. Başvurularınız alev alev dizisinden oyuncu, ya da figüran talebi olduğu takdirde değerlendirilip uygun olan kişiler görevlendirilecektir.

Ay Yapım’ın, Show Tv için hazırlamış olduğu alev alev dizisi çıkan yangın sonucu beklenmedik yönlere fırlatılan üç kadının hikayesini anlatacak. Alev Alev dizisinin oyuncuları arasında Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz gibi usta isimle yer alıyor.

Alev Alev Dizisi Künyesi

Kanal: Show Tv
Yayınlanma Saati: Perşembe Günü Saat 20:00
Çekildiği Yer: Alev Alev dizisinin ilk çekim yerleri arasında Büyükçekmece’deki Alkent 2000 mahallesi var. Ev sahneleri burada çekilmektedir. Alev Alev dizisinin tanıtım çekimleri İstanbul Şile’de bulunan meşhur Ağlayankaya plajında gerçekleşirken Beykoz ayakkabı fabrikasında dizi setleri için kurulan platoda da çekimler yapıldı.
Yapım: Ay Yapım
Yönetmen: Ahmet Katıksız
Senarist: Burcu Görgün Toptaş
Oyuncu Kadrosu (Karakterler): Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprakcan Adıgüzel, Cem Sürgit, Yiğit Sertdemir.

Alev Alev Dizisi Konusu

Değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler. Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi. Cemre, aşkla evlendiği kocasının psikolojik ve fiziksel şiddetinden muzdaripken küçük kızıyla birlikte bu yaşamdan kurtulmaya çalışır. Rüya, varlıklı yaşantısında hayatın acı gerçekleri ile hiç karşılaşmamıştır ve kendi güvenlikli dünyasında yaşar. Çiçek’in ise tek arzusu evlenip mutlu bir yuva kurmaktır ve bunu hayatının merkezine alır.

Alev Alev Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Oyunculuğa gönül verip, merak sarmış yetenekli kişiler ! Alev Alev dizisi oyunculuk başvurusu yapmayı düşünüyorsanız eğer web sitemizdeki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Alev Alev dizisi cast direktörlerinden dizi için her hangi bir oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran talebi olduğu takdirde başvurunuz değerlendirilecektir.

Alev Alev dizisi oyunculuk başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunla kısaca; Bilgilerinizin doğru olması, kendinizden kısaca bahsetmeniz ve fotoğraflarınızın güncel olmasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Fırat dedi ki:

  Oyunculuk başvurmak yazıyorum

  1. Servet dedi ki:

   İlk oyunculuk deneyimimi sizinle yapacağım
   Sağolun

 2. rojhat tuzak dedi ki:

  merhaba ben baswurmak istiyorum benim gibi size lazim

 3. Akmal dedi ki:

  Aktör olmak istiyorum ve olucam InŞallah Eğtim yok ama etenek var die düşünüyorum ve elimden ne gelirse yapicam.

BİR YORUM YAZ