Cast Ajans Başvuru

Arıza Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Arıza Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Arıza dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır ? Arıza dizinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olmak isteyen kişiler nasıl bir yol izlemelidir ? Arıza dizisi cast ajans oyunculuk başvuru formunu doldururken nelere dikkat edilmelidir ?

Yapımcılığını 03 Medya’nın yaptığı Show Tv’nin yeni dizisi Arıza’nın başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan paylaşmaktadır. Arıza dizisi konusu itibari ile yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicileri ekran başına kilitlemiş durumda. Arıza dizisi’nin yeni bölümleri için cast ajans ve oyuncu seçmeleri tüm hızıyla devam ediyor.

Arıza Dizisi Künyesi

Kanal: Show Tv
Yayınlanma Saati: Pazar Günü Saat 20:00
Çekildiği Yer: Arıza dizisi İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilmektedir.
Yapım: 03 Medya
Yönetmen: Recai Karagöz
Senarist: Ozan Aksungur Cüneyt Aysan
Oyuncu Kadrosu (Karakterler): Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay), Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan), Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan), Olgun Toker (Burak Ersoylu), Levent Can (Fuat Ersoylu), Murat Daltaban (Muzaffer Cura), Dilara Aksüyek (Füsun Yılmaz) gibi usta oyuncular yer almaktadır.

Arıza Dizisi Konusu

Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Arıza dizisi konusu ve oyuncuları ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Ailesine düşkün, mert ve dürüst bir adam olan Ali Rıza’nın hayatı; tesadüfen arabasına binen Halide’yi kurtarmasıyla değişir. Ali Rıza’nın kaderinde artık kahraman olmak; Halide’nin kaderinde ise gün yüzüne çıkan karanlık geçmişi ile yüzleşmek vardır. Yolları tesadüfen kesişen Ali Rıza ve Halide, bu yolda beraber yürüyeceklerinin henüz farkında değillerdir. 

Arıza Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Arıza dizisinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olmak isteyen yetenekli ve isekli kişiler diziden cast ve oyunculuk için talep olduğu takdirde değerlendirilmek üzere web sitemizden online oyunculuk başvurularınızı yapabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Haktan Resul Özağaç dedi ki:

    Elimden Geleni Fazlasıyla Yapmaya çalışırım Ve İzmir Konak Tepecik Tenekeli Mahallesinde oturuyorum

BİR YORUM YAZ