Cast Ajans Başvuru

Arka Sokaklar Cast Ajans Başvuru

Arka Sokaklar Cast Ajans Başvuru

Arka Sokaklar Cast Ajans Başvuru

Arka Sokaklar dizisi’nin yeni sezon bölümleri için Cast Ajans Başvuru yaparak uzun süreli haftalık diziler arasında yer alan bu dizide oynamak isteyen kişiler internet sitemiz üzerinden yayınlanmış olan formu doldurarak Arka Sokaklar dizisi’nin yeni bölümlerinde oyuncu olarak rol almaya başlayabilirler. Arka Sokaklar dizisinin dışındaki dizilerde rol almak istediklerini belirten kişiler başka dizilerde de oyuncu olarak işe başlayabilirler. Başvuru yapma aşamasında başvuru sahipleri formu doldurduktan sonra mutlaka resim eklemelerini de yapmalıdırlar.

Arka Sokaklar Oyuncu Kadrosu

Çok uzun bir süreden beri ekranlarda olan Arka Sokaklar dizisi büyük bir beğeni ile geniş bir kitle tarafından izleniyor. Dizinin başrollerinde; Zafer Ergin – Rıza Soylu rolünde, Şevket Çoruh – Mesut Güneri rolünde, Özgür Ozan – Hüsnü Çoban rolünde, Oya Okar – Selin Koçoğlu rolünde, Alp Korkmaz – Ali Akdoğan rolünde, Ozan Çobanoğlu – Hakan Çınar rolünde, Özlem Çınar – Aylin Aydın rolünde, Nazlı Tosunoğlu – Nazike rolünde, İpek Yaylacıoğlu – Pınar Soylu rolünde, Hülya Kalebayır Çelik Ayla Soylu’nun ikinci rolünde, Merve Oflaz – Bahar rolünde, Can Başak – Arif rolünde, Boğaç Aksoy – Volkan rolünde, Başak Atıcı – Hande Yıldırım rolünde, Tunç Oğuz – Arda rolünde, Beste Seyhan Şamcı – Eda rolünde, Yüsra Geyik – Zeliha Çoban rolünde, Manolya Aşık Şule Çoban rolünde, onur Bay – Tekin Çoban rolünde, Kerimhan Duman – Tunç Güneri rolünde, Furkan Göksel – Metin Çoban rolünde, Melise Şalgam – Asiye Çoban rolünde dizide rol alıyor.

Arka Sokaklar Dizisinin Konusu

Ortalama olarak 500 bölümü arkada bırakan Arka Sokaklar dizisi bir çok oyuncuyu şimdiye kadar ağırlamıştır. Sürekli olarak konusu gereği oyuncu değiştiren dizi ülkemizde çekimi yapılan en uzun dizilerden birisidir. Her bölümünde polis hırsız kovalamacası, gasp konuları, rehine konuları gibi bir takım polisiye konuların çözümüne yer verilmektedir.

Arka Sokaklar Cast ajans başvuru formu

Arka Sokaklar Dizisi cast ajans ve oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler Arka Sokaklar dizisinden talep olduğu takdirde cast ajans direktörlerine sunulmak üzere başvurularını online olarak yapabilirler. Başvurularınız ekibimiz tarafından Arka Sokaklar dizisi ve diğer uygun projeler için değerlendirilip tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
  1. Mert dedi ki:

   Arka sokakları seviyorum onun için oynamak istiyorum polis rolü olursa daha iyi olur

   1. saeed dedi ki:

    ban iran dan.san nerelisin?

  2. Ahmet dedi ki:

   Hayaller gerçek olmayı hakkediyor bu yüzden oyuncu olmak istiyorum.

  3. Veli dedi ki:

   Polis olmak isterdim hep ama olmadi bende hic olmasa filmde olurum dedim ve oyuncu olmak istiyorum azerbaycanliyim kardes ulkemiz olan turkiyede oyuncu olmak istiyorum ve riza babayi cok seviyorum oyuzden

  4. MEHMET MERTDEDE dedi ki:

   Ben uzun süre diri oyuncu OLMAK ISTIYORUM fakat bi türlü denk iyi bi ajansa denk gelmiyorum bana yardımcı olurmusunuz yaş geçmeden hayalerime kavuşmak istiyorum

  5. Polay dedi ki:

   Benim de hayalim polis ve oyuncu onun için polis oyunculuktan görevimi yaparsam çok sevinirim.

   1. Samet dedi ki:

    Filimci olmak istiyom filimdeboynuya bilirim

  6. Mustafa dedi ki:

   Arka sokaklar dizisini çok seviyorum o yüzden oyuncu olmak istiyorum

  7. Tarik dedi ki:

   BU DİZİYE AŞIĞIM. OYNAMAYI ÇOK AMA ÇOK İTERİM. SEVGİLER…

  BİR YORUM YAZ