Cast Ajans Başvuru

Atv’den Yeni Dizi Canevim !

Atv’den Yeni Dizi Canevim !

Atv ekranlarında yayınlanacak olan can evim dizisi fakir ve zengin iki ailenin üyelerini karşı karşıya getiriyor. Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini Adnan Güler yapacak. Canevim dizisinin senaryo ekibinde ise Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura bulunuyor.

Senaryosu merak konusu olan ‘Canevim’de Biran Damla Yılmaz’ın hayat vereceği güzel gözlü fakir bir genç kız olan ‘Ceylan’ın hikâyesi ekrana taşınacak.

İyi kalbiyle dikkat çeken Ceylan, Aras Aydın’ın oynayacağı ‘Maraz Ömer’ lakaplı büyük aşkıyla evlilik planları yapmaktadır. Anne babası hayatta olmayan ve inşaat işleriyle uğraşan Ömer’in hayattaki tek yakını hacı annesidir.

Ömer bir gün Kars’taki bir şantiyeye çalışmaya gider. Annesi Günnur (Zuhal Gencer), babası Hamza (Rıza Akın), kız kardeşleri Müjgan (Ezgi Şenler), Elvan (Burcu Tuna) ve Ayşe’yle (Ömrüm Nur Çamçakallı) oldukça fakir bir hayat süren Ceylan aile bütçesine katkı sağlamak için mahalleden komşuları Aytül’le (Münire Apaydın) zengin bir kadın olan Feryal Tanbay’ın (Nihan Büyükağaç) ev işlerine yardıma gider.

Feryal Tanbay görkemli evinde kızkardeşi Melis (Simge Selçuk) ve şımarık oğlu Taylan’la yaşamaktadır. Taylan evinde verdiği havuz partisinde servis işine yardım eden Ceylan’ı taciz eder. Sinirlenen Ceylan’ın eğlence peşinde olan Taylan’a attığı sert tokat büyük bir intikamın da başlangıcı olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ