Cast Ajans Başvuru

Baht Oyunu Dizisi Oyuculuk Başvurusu

Baht Oyunu Dizisi Oyuculuk Başvurusu

Kanal D ekranlarında yayınlanan yeni dizi “Baht Oyunu” oyunculuk başvuruları başladı!

Baht Oyunu dizisi oyunculuk başvurusu yapmak isteyen, oyunculuğunu geliştirip bu yeni projelere genç ve yetenekli oyuncularla birlikte görev alarak kariyerine iyi bir başlangıç yapmak isteyen kişiler, Baht Oyunu dizisi oyunculuk başvuru formunu doldurarak oyunculuk için ilk adımı atabilirler. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak sizde bu güzel dizide genç ve yetenekli oyuncularla birlikte görev alma şansını yakalayabilirsiniz.

Yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı ARC Film imzalı başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı yeni dizisi Baht Oyunu konusu ve dizide yer alan genç ve usta yeteneklerle gençleri ekran başına kilitleyecek. Baht oyunu dizisi’nin oyuncu kadrosunda ise Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel başrollerini paylaşıyor.Dizinin diğer oyuncuları ise İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

Baht Oyunu Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gerek en önemli noktalar fotoğraflarınızın yeni çekilmiş güncel fotoğraflar olması ve bilgilerinizi eksiksiz doğru bir şekilde yazmanızdır. Baht Oyunu dizisinden ajansımıza oyunculuk talebi olduğu takdirde başvurularınız cast yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip uygun rollere sunumlarınız yapılacaktır.

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ