Cast Ajans Başvuru

Baraj dizisi hakkında Biran Damla Yılmaz’dan Açıklama

Baraj dizisi hakkında Biran Damla Yılmaz’dan Açıklama

Fox Tv’nin yeni dizisi “Baraj” hakkında açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, Baraj dizisi sizin düşündüğünüz bir dizi gibi değil diyerek dizi’nin nasıl ilerleyeceği hakkında detayları paylaştı.

Dizideki göz dolduran iyi bir performans ve güzelliği ile daha ilk bölümden izleyicilerin beğenisini kazanan Biran Damla Yılmaz, izleyicilerin çok farklı bir hikaye bulacağını ifade etti. Ünlü oyuncu, “Daha önce insanlara izleme şansı verilmemiş bir hikayeden bahsediyoruz. Hem aşkımız var hem erkeklerin olduğu kısımda, barajdaki hikaye ve entrikalar var hem de Nehir’in olduğu kısımda kendi işinden dolayı yaşadığı entrikalar, aksiyonlar, yalanlar, dolanlar bir sürü şey var” diye konuştu.

Dizinin çok renkli, farklı hikayeler barındıran ve entrikalarla dolu bir yapım olduğuna vurgu yapan oyuncu, dizi ile insanlara kendilerine güvenmeye teşvik edeceklerini ifade etti. Yılmaz, “En büyük özelliklerden birisi bence insanları kendine güvenmeye teşvik ediyor olmamız.Kendine güvenip gerçekten kendi hissiyatlarını dile getirmek, kendini bulmayı insanlara göstereceğiz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ