Cast Ajans Başvuru

Baraj Dizisi’nin Önünde Engel Var!

Baraj Dizisi’nin Önünde Engel Var!

Son haftalarda Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Baraj Dizisi izleyicilerden büyük beğeni aldı. Reyting sonuçlarında da bir çok dizi ile de yarışıp öne geçebileceğini gösterdi. Fakat dizi tüm dünyada büyük bir hızla yayılan koronavirüs engeline takıldı. Yeni başlayan dizilerde ilk 3-4 hafta’nın çok önemli olduğunu biliyoruz. Çünkü zleyicileri iyice kendisine bağlayıp, standart bir kitle oluşturmak için en azından 3-4 bölüm boyunca ekranda üst üste başarılı sonuçlar alması kritik bir gelişmedir.

Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük ve Sumru Yavrucuk’un başrollerinde yer aldığı Baraj dizisi de ilk 2 bölümde bunu yaptı. Çok önemli kısım ise önümüzdeki 3-4 haftalık süreç. Sezonun da Mayıs ayında sona ereceği normal bir durumda Nisan ayı Baraj dizisinin oturması için hayati önemdeydi.

Baraj dizisinin çok önemli olan izleyici sadakatini sağlayacağı zamanı koronavirüs engeli nedeniyle kaçıracağı anlaşılıyor. Baraj dizisi için bu dönem büyük bir şanssızlık da oldu.Çok iyi noktalara gidecek bir hikayesi olması, başarılı oyuncu kadrosu ve Salı akşamları kadın izleyicilere hitap eden tek yapım olması Baraj dizisi için olumlu gelişmeler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ