Cast Ajans Başvuru

Baş Belası Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Baş Belası Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Baş Belası dizisi oyunculuk başvuru formu. Baş Belası dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Baş Belası dizisi oyunculuk başvuru formunu doldururken dikkat edilecek noktalar?

Atv’nin Arc Yapım imzalı yeni dizisi Baş Belası’nın cast ajans ve oyuncu seçmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı dizi, konusu ve usta oyuncu kadrosu ile büyük ilgi çekiyor. Oyunculuğa ilk adımı atacak yeni yüzler ve yetenekli kişiler için iyi bir başlangıç olabilecek Baş Belası dizisine oyunculuk başvurusu nasıl yapılır diye merak ediyorsanız eğer web sitemizde bulunan oyunculuk başvuru formunu doldurup online başvurularınızı ajansımıza yapabilirsiniz.

Baş Belası dizisi oyunculuk başvuru formunu doldururken fotoğraflarınızın yeni çekilmiş yüz ve boy fotoğrafları olması avantajınıza olacaktır. Ayrıca bilgilerinizi de eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Başvurularınız yöneticilerimiz tarafından detaylıca incelenip dizinin cast direktörlerinden ajansımıza herhangi bir oyuncu talebi olması durumunda uygun roller için sunumlarınız yapılacaktır. Herhangi bir talep ya da uygun bulunulması durumunda sizinle iletişime geçilip detaylı bilgi verilecektir.

Baş Belası Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ