Cast Ajans Başvuru

Cast Ajans Başvuru

Cast Ajans Başvuru

Dizi, sinema, film ve medya sektörünün gelişme gösterdiği günümüzde bir çok kişi Cast ajans başvurusu nasıl yapılır ? Cast ajans Başvuru ücretli midir? En iyi cast ajansı hangisi gibi bir çok konuyu merak etmektedir. Bu yazımızda cast ajans başvurusu ile alakalı sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Türkiye’de iyisiyle kötüsüyle yüzlerce farklı cast ajans firması bulunmaktadır. Eğer oyunculuğa yada modelliğe ilgi duyuyorsanız iyi ve kaliteli bir cast ajans firmasında kariyerinize başlamak istiyorsanız ajansımızı tercih etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Çünkü sektörde 7. yılını geride bırakan ajansımız bir çok dizi, film, reklam, katalog çekimleri gerçekleştirerek bu sektöre gönül vermiş kişilerin hayallerini gerçekleştirmiştir.

Cast ajans başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bahsedecek olursak eğer;

  • Bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması
  • Fotoğraflarınızın güncel ve iyi bir kaliteye sahip olması
  • Daha önce bu sektörde yer almışsanız eğer referanslarınızın açıklayıcı bir şekilde yazılması. Sektörde herhangi bir tecrübeniz yoksa eğer neler yapabileceğinizi, yeteneklerinizi ve becerilerini anlatmanız.
  • Yüzünüzün ve fiziğinizin net olduğu fotoğraflar ya da yeteneklerinizi gösterebileceğiniz kısa videolar
  • Varsa sektörde size referans olabilecek kişiler

yukarıda bahsettiğimiz noktalar cast ajans başvurusu yaptıktan sonra değerlendirilme aşamasında sizi diğer adayların önüne geçirecektir.

Bir çok cast ajans katalog çekimi, tanıtım kartı, dosya masrafı gibi isimler adı altında ücret almaktadır ancak ücretsiz olan ajanslarda bulunmaktadır. Bu konu hakkında internette araştırma yaparak kariyeriniz için en iyi cast ajanslarını bulabilirsiniz.

Oyuncu, model, manken, hostes ve yeni yüzler ihtiyacımız her zaman bulunmaktadır. Cast ajans başvuru formunu doldurarak web sitemiz üzerinden başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. Başvurularınız uygun olduğunuz projelerde değerlendirilerek tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ