Cast Ajans Başvuru

Çatı Katı Aşk Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Çatı Katı Aşk Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Çatı Katı Aşk dizisi oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını online olarak web sitemizden yapabilirler. Çatı Katı Aşk dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır, başvuru yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

Yapımcılığını Mia yapım’ın üstlendiği Çatı Katı Aşk dizisinin senaryosunu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı yazarken Çatı Katı Aşk dizisinin yönetmeni ise ünlü yönetmen Barış Yöş olacak. Oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan bu kaliteli dizi de oyuncu olmak ve kendinizi göstermek istiyorsanız online başvuru formunu doldurarak televizyon ve medya sektörüne ilk adımı atabilirsiniz.

Kanal: Kanal D
Yayınlanma Saati ve Günü: Çarşamba Günü Saat: 20:00
Çekildiği Yer: İstanbul’un Üsküdar ilçesinde çekiliyor
Yapım: Mia Yapım
Yönetmen: Barış Yöş
Müzik:
Oyuncu Kadrosu (Karakterler): Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Nilay Deniz, Yiğit Kirazcı, Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin, Bülent Seyran, Renan Bilek, Benian Dönmez, Ebru Aykaç, Seray Gözler, Şahin Ergüney, Erhan Yazıcıoğlu, Bedia Ener 
Konusu: Çatı Katı Aşk dizisinde geniş ve sımsıcak bir aileye yalanla konuk olan Ateş ve Yasemin’in aşk ve aksiyon dolu komik hikayesi anlatılacak. Ateş ve Yasemin Yılmaz ailesinin evinde önce aşkı sonra paylaşmayı, sevgiyi ve dostluğu öğrenecektir. Ateş ile Ayşen ve Demir ile Yasemin taban tabana zıt karakterler olsa farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelseler bile aşkı tadacak ve aşklarının uğrunda ailelerini bile karşılarına alacaklardır.

Çatı Katı Aşk Oyunculuk Başvurusu

Çatı Katı Aşk dizisinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olmak isteyen yetenekli kişiler ! Diziden cast için talep olduğu takdirde değerlendirlmek üzere web sitemizden online oyunculuk başvurularınızı yapabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selbi dedi ki:

    Sevgili olmak

BİR YORUM YAZ