Cast Ajans Başvuru

Çukur Cast Ajans Başvuru

Çukur Cast Ajans Başvuru

İlk vizyona girdiği günden itibaren dikkatleri çeken ve çok iyi bir reytinge sahip olan Çukur dizisinde oynamak ister misiniz? Çukur dizisinde oynamak isteyen kişiler web sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak diziye online oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çukur dizisi Show TV ekranlarında vizyona girmiştir.

Pazartesi günleri saat 20.00’da Show TV ekranlarında karşımıza çıkan Çukur dizisi 6’ncı bölümünü yayımlayacak. Dizinin ilk beş bölüm reytinglerine bakıldığı zaman gerçekten çok iyi sonuç alındığını görebiliyoruz. Çukur dizisinde yeni yüzler aranmaktadır ve böyle başarılı bir dizide rol almak isteyen kişiler sitemizden başvurularını gerçekleştirebilir. Çukur dizisinde yer alan oyunculara baktığımız zaman Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz gibi başarılı oyuncuların başrolde olduğunu görüyoruz. Ay Yapım imzasını taşıyan dizinin yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk yer almaktadır.

Hikaye ve Künye

Çukur’u İdris Koçovalı kendi elleriyle kurmuştur. Çukur, İstanbul’un kalbi hatta direk İstanbul’un kendisi olarak görülmektedir. Bu mahallede yaşayan kişileri tehdit edecek hiçbir tehlike yoktur. Yamaç ise gündüzleri kimyager olarak çalışmaktadır. Akşamları ise müzisyen kimliğiyle sahnelerin tozunu attırır. Yamaç, yıllar önce bir sebepten dolayı Çukur’u terk etmiştir. Yamaç’ın hayatı ise kendisi gibi deli dolu bir karaktere sahip olan Sena ile kesiştikten sonra tamamen değişir. İkili birbiriyle karşılaştıktan sonra tutkulu bir aşkın içerisinde girecektir. Çukur ise Vartolu’nun gelmesiyle beraber başlayacak bir fırtınanın eşiğine gelir.

Çukur’da başlayan fırtına Yamaç’ı da uzun süre önce terk ettiği Çukur’a geri getirerek geçmişine sürüklemeye başlar. Zaten Çukur’un mantığına göre Çukur’u terk eden herkes bir gün tekrar çukura geri döner. Yamaç, 18 yaşında ailesini ve her şeyini terk ettiği Çukur’a geri döndüğünde hayatında yeni bir döneme de adım atar. Yamaç, abisi öldükten ve babası hastaneye girdikten sonra omuzlarında daha fazla yük hissetmeye başlar. Dizide hayatı tamamen değişen Yamaç’ın heyecan dolu hayatını da görebilirsiniz.

Künye

Yönetmen: Sinan Öztürk

Yapım: Ay Yapım

Senarist: Gökhan Horzum

Oyuncu Kadrosu:

Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, Ercan Kesal

Çukur Cast Ajans Başvuru Formu

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Hüseyin dedi ki:

   Güzel bir dizi oynayıp para kazanmak istiyorum

  2. Yeşim dedi ki:

   Oyuncu olmak istiyorum

  3. hatice dedi ki:

   sizinle çalışmak istiyorum

  4. Özkan dedi ki:

   Çok yakışıklı

  BİR YORUM YAZ