Cast Ajans Başvuru

Çukur Yeni Sezon Oyuncu Alımları

Çukur Yeni Sezon Oyuncu Alımları

Çukur Yeni Sezon Oyuncu Alımları Başvuru
Çukur Yeni Sezon Oyuncu Alımları Başvuru yaparak Çukur dizisinde oyuncu olarak rol almak isteyenler. İnternet sitemiz üzerinden yayınlamış olduğumuz Çukur dizisi başvuru formunu doldurarak Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna girebilirler. Dizi için başvuru formunu doldurduktan sonra resim eklemeleri formu dolduran kişi tarafından yapılmalıdır.

Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu
Yamaç Koçovalı rolü ile Aras Bulut İynemli Çukur dizisinde başrol oyunculuğu yapmaktadır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde göstermiş olduğu performans ile kendisini halka tanıtan İynemli Çukur dizisinde de iyi bir rol sergilemektedir. Maral ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde de rol alan İynemli bir ara Arka Sokaklar dizisinde de rol almıştır. Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı’yı canlandıran oyuncu gündüzleri kimyager geceleri ise müzisyenlik yapmaktadır. Aras Bulut İynemli’nin rol arkadaşlığını yapan Dilan Çiçek Deniz ise Sena rolünde dizide oynuyor. İdris Koçovalı rolünde Ercan Kesal, Sultan Koçovalı rolünde Perihan Savaş, Kahraman Koçovalı rolünde Mustafa Üstündağ, Selim Koçovalı rolünde Öner Erkan ve Vartolu rolünde Erkan Kolçak Köstendil dizide rol alıyor.

Çukur Dizisi Konusu
Show TV ekranlarında yer bulan Çukur dizisi Ay Yapım imzası ile ekranlara geliyor. İstanbul’un en başa bela mahallelerinden birisi olan Çukur kontrolünü Koçova ailesi elinde tutmaktadır. Koçovalılar Çukur mahallesinin yönetiminde en önemli kural olarak uyuşturucunun bu mahalleye girişini engellemeyi kendilerine kural edinmişlerdir. Fakat bu yasağı kaldırarak mahallenin yönetimini almak isteyen başka bir kişinin varlığı ortamı huzursuz eder. Düzenleri bozulan Çukur sakinleri artık yıllar önce Çukur mahallesini bırakarak kendi yaşamına başlamış olan Koçova’lıların ailesinden olan Yamaç’a ümitlerini bağlamışlardır. Dizinin senaristi Gökhan Horzom ve yönetmenliği Sinan Öztürk tarafından yapılıyor. Çukur seyircileri tarafından uzun süre ekranlarda olması beklenen bir dizi.

Çukur yeni sezon oyuncu başvuru formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mikail dedi ki:

    Öncelikle selamlar , ben mikail mardinliyim çok değişik ortam gördüm , benim hayal kurgum resimdi ve hala resmi seviyorum sergi açtığım oldu çok değişik işlerde çalıştım , ressamım , tekstilde makinacıyım . Muhasebede ofisboy olarak çalıştım , güvenlikçiyim en son iş güvenlik . DİKATTE ALIRSANIZ EN SEVDİĞİM ŞEY FİLMLERDE OYNAMAK.. ben de aranıza katılmak istiyorum gerekirse kurs her ne olursa sonuçlu olsun yeter ki bu işi severek cani gönülden yaparım . Şu an ki tek hayalim bi filmde kendini göstermek hepinize saygılar

  2. Elif Berra Çıkrık dedi ki:

    Çok güzel filim çok iyi onyacama inan ıyorum

BİR YORUM YAZ