Cast Ajans Başvuru

Doya Doya Moda Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Doya Doya Moda Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Tv8’in sevilen programı Doya Doya Moda başvuru formu ve katılım şartlarını merak eden moda bayanlar ve moda ile yakından ilgili olan kişiler için hazırladığımız bu yazımızda Doya Doya Moda programına nasıl başvurulur? Doya Doya Moda başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? Doya Doya Moda katılım şartları nelerdir? gibi tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Daha önceki Moda programlarından farklı bir konseptle ekrana gelen doya doya moda programı bir birinden ünlü ve renkli 4 juri üyesi Kemal Doğulu, Banu Noyan, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. 

Doya doya moda programını diğer moda programından ayıran en büyük özellik ise kilolu ve büyük bedene sahip olan yarışmacıların yer almasıdır. Doya doya moda katılım şartları aşağıdaki gibidir.

 • Büyük beden olmak
 • 18 yaşından büyük olmak 

Doya Doya Moda Başvuru Formu

Yarışma programına Tv8 internet adresinden ya da Talya Prodüksüyon’un oluşturmuş olduğu web sitesinden online olarak yapabilirsiniz. Başvurularınız değerlendirilip uygun görülen kullanıcılara dönüş yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Leyla dedi ki:

  Leyla atagül 55 kg

  1. Elif Akan dedi ki:

   Programı seyredenler genellikle; 50 55 yaş üstü işe gitmeyen ama notere, bankaya, hastaneye vs. giden, hafta sonları şehir dışında doğada zaman geçiren kadınlar. Sizler ısrarla arkadaşlarıyla kafeye gitmekten başka hayat yaşamayan küçük yaş kategorisini yarıştırıyorsunuz. Seçeneklere lütfen bu grubuda ekleyiniz
   hanımlar sayısal olarak

 2. sonya dedi ki:

  Merhaba ben çok istiyorum katılmaya. Saygılar sevgiler.

 3. Sara Bina dedi ki:

  En sevdim ve hatta bayildiğim bir pilatform katilmayi çok isterim.

 4. Serap dedi ki:

  Proğramınızı Seray Sever gelinceye kadar zevkle izliyordum, dileğim ikinci sezonda olmaması, giyimiyle dahi moda dan anlamadığı çok belli, saçma sapan yorumlarıyla da sinir bozuyor ve proğramın kalitesini düşürüyor.

  Sizden rica ediyorum lütfen Seray sever olmasın, Gülşah hanım ve Kemal bey’e haksızlık oluyor, bu işe gönül ve emek verenlerin yanına yakışmıyor.
  Teşekkür ediyorum

 5. Asya dedi ki:

  Bende katilmak isterim kizimla

 6. Yıldız bektas dedi ki:

  Bende isterim katılmak ama 48 yaş alınmıyor nedense gençler alınıyor birde bizim yaş gurubu alınsın önemli olan oh

 7. Sevgi dedi ki:

  Merhaba ben ve kız kardeşimler birlikte katılmak istiyorum

 8. Kazım dedi ki:

  Size ulaşamıyorum sürekli hata veriyor

BİR YORUM YAZ