Cast Ajans Başvuru

Dudullu Postası Başvuru

Dudullu Postası Başvuru

Kanal D ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Dudullu postası başvurusu yapmayı düşünen oyunculuğa meraklı kişiler bu yazımızı sizler için hazırladık. Dudullu Postası dizisi oyunculuk başvuruları nasıl yapılır ? Dudullu postası yardımcı oyuncu ve figüran seçmelerine katılmak için ne yapmak gereklidir ? Dudullu postası başvuru formu ?

İlk olarak BluTv izleyicileri için hazırlanan Karikatür Serkan Yılmaz’ın Penguen dergisi için yarattığı efsane karikatür serisi Dudullu Postası’ndan ilham alınarak hazırlanan dizinin yönetmenliğini Onur Ünlü yapıyor. Hikaye ve tretmanı Banu Uzpeder ve Fuat Mete’ye ait Dudullu Postası’nın senaryosunu ise Funda Alp ve Yiğit Sertdemir kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Güven Kıraç, Erkan Can, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Bülent Şakrak, Ayda Aksel, Ahmet Rıfat Şungar, Özgür Emre Yıldırım, Aslı Bekiroğlu, Gözde Çığacı ve Levent Tülek yer alıyor. Genç, enerjik ve samimi mizahıyla Dudullu Postası, sıra dışı bir mahallede geçen komik hikayesi ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Dudullu Postası dizisine başvuru yapmak isteyen kişiler 14 bölüm olan bu dizinin çekimleri tamamlandığı için oyuncu olarak görev almaları mümkün değildir. Yanlız televizyon ekranlarında yayınlanacak diğer dizi, reklam ve katalog çekimleri için ajansımıza başvuru yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ