Cast Ajans Başvuru

Dünya Hali Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Dünya Hali Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Trt kanalının yaz sezonunda ekranlara gelen Dünya Hali dizisinn cast ajans ve oyuncu seçmeleri devam ediyor. Oyunculuk konusunda yetenekli ve kendine güvenen kişiler dizide yer almak için oyunculuk başvurularınızı web sitemizden online olarak yapabilirsiniz. Dünya Hali dizinin cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyaçları için talep olduğu takdirde başvurularınız değerlendirilecektir.

Neden Film’in yapımcılığını üstlendiği Trt’nin Dünya Hali dizisini senarist ve yönetmen olan Osman Nail Doğan hazırlıyor. Senaryosuna Murat Kaman ve İdris Meydi de yardımcı olacak.  Dünya Hali dizisinin oyuncu kadrosunda Caner Şahin’nin dışında komedi alanında yetenekli bir çok genç oyuncu da yer alacak. Sizde oyunculuk alanında yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız bu harika yapımda oyuncu olarak görev alma şansını yakalayabilirsiniz.,

Şehir hayatının gündelik dertleriyle boğuşan içimizden insanların hikayesini konu alan dizide ayrıca Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Durul Bazan, Mert Denizmen, Mekin Sezer, Naşit Özcan gibi birçok yetenekli isim yer alıyor.

Dünya Hali Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Oyuncu olmak isteyen kişler ya da bu alanda daha önce deneyimli deneyimsiz kişiler Dünya Hali dizisi için oyunculuk başvurularınızı online olarak aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz. Cast direktörlerimiz başvurularınızı detaylı bir şekilde inceleyip en kısa sürede sizinle iletişime geçerek bilgilendirecektir.

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ