Cast Ajans Başvuru

Elbet Bir Gün Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Elbet Bir Gün Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Elbet Bir Gün dizisi oyunculuk başvuruları başladı! Elbet Bir Gün dizisinde oyuncu olmak için yapmanız gerekenler? Elbet Bir Gün dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır ve oyunculuk başvuru formunu doldururken dikkat edilecek noktalar?

Fox Tv’nin yeni sezona iddialı bir giriş yapan Elbet Bir Gün dizisinin yapımcılığını Most Production üstleniyor. Çekimleri ve cast seçmeleri devam eden dizinin oyunculuk başvuruları başladı. Oyunculuk yapmak isteyen yetenekli yeni yüzler başvurularınızı geç kalmadan yapın ve bu harika dizide oyunculuk kariyerinize ilk adımı atın.

Elbet bir gün dizisi Mevsim ismindeki genç bir kadının annesini arama öyküsünü konu ediniyor. Dizinin başrollerinde yer alacak olan Şebnem Bozoklu ve Sinem Ünsal’ın biri zengin diğeri fakir iki kız kardeşi canlandıracak.

Elbet bir gün dizisinde oyuncu olmak için yapmanız gerekenleri merak ediyorsanız eğer web sitemizde bulunan oyunculuk başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Oyuncu olup seçilmek için çok güzel ya da çok yakışıklı olmanız gerekmiyor çünkü oyuncu olabilmek için en önemli kriter role uygunluğunuz ve istekli olup olmamanızdır. Başvuru formunu doldururken yeni fotoğraflar olmasına özen gösteriniz. Ayrıca detaylar kısmında kendinizden kısaca bahsetmeniz sizin için avantaj olacaktır.

Elbet Bir Gün Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Yapacağınız oyunculuk başvurularınız ajansımız yöneticileri tarafından titizlikle incelenip, dizinin cast direktörlerinden ihtiyaçları dahilinde uygun roller için ajansımıza talepte bulunulması durumunda sunumlarınız yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.


    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ