Cast Ajans Başvuru

Ev Yapımı Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Ev Yapımı Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Dünya genelinde yayılan Corona virüsü salgını yüzünden birçok dizinin çekimlerinin aksamasına neden oldu. Yapımcıları kara kara düşündüren bu duruma Birol Güven’in aklına gelen bir çözüm ise yeni Trt ekranlarında yayınlanacak olan bir dizi Ev Yapımı’nın çıkmasını sağladı. Dizi’nin konusu ise Birol Güven’in corona virüsü günlerinde dizi çekmeye çalışmasını konu alıyor. Bu yazımızda ise Ev Yapımı dizisi’nin konusu ve oyuncu kadrosunu sizler için derledik.

Ev Yapımı Dizisi’nin Konusu

Oyuncularını evden çıkarıp dizi çekmeye ikna etmeye çalışan bir yapımcı olan Birol Güven’i ve onun etrafındaki oyuncu dostlarının aile yaşamlarını konu ediniyor. Korona virüsü salgınının sıradan insanların yanı sıra ünlü insanların hayatlarını nasıl etkilediği bu dizi aracılığıyla gözler önüne serilecek. Bu şekilde çekilen bir dizinin de izleyiciler tarafından büyük ölçüde merak edildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyuncu kadrosu ve konusu itibari ile izleyicilerin büyük ilgisini çekeceğe benziyor.

Ev Yapımı Dizisi’nin Oyuncu Kadrosu

Ev Yapımı dizisinin oyuncu kadrosunda usta isimlerin yanı sıra oyunculuk sektörüne yeni girmiş isimler de bulunuyor. Dizinin Oyuncu kadrosunda ise; Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Ayşe Tolga, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Berat Yenilmez, Begüm Öner, Ceyhun Fersoy, Nihan Yapıcı, Necmi Yapıcı, Faruk Sofuoğlu, Hacı Ali Konuk, Selvet Su Baş, Erdem Baş, Hakan Bulut, Deniz Oral, Eray Yasin Işık, Aslı Pektaş, Baran Karaoğlan, Zeki Yılmaz, Deniz Gök, Caner Karaüç, Bektaş Erdoğan gibi isimler yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa dedi ki:

    Bu dizide oynamak isterim

BİR YORUM YAZ