Cast Ajans Başvuru

Gençliğim Eyvah Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Gençliğim Eyvah Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gençliğim Eyvah dizisi oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler bu yazımızı sizler için hazırladık. Gençliğim Eyvah dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır, başvuru yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

Oyuncu olma hayalini kuran bir çok kişi yeni sezon dizilerinde yer almak için cast ajanslarına başvuru yapmaktadır. Bu başvurular ajansımız tarafından özenle değerlendirilip dizi, film ve katalog çekimlerinde değerlendirilmektedir.

Kanal: Atv
Yayınlanma Saati ve Günü: Pazartesi Günü Saat: 20:00
Çekildiği Yer: İstanbul dizi platolarında çekiliyor.
Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Deniz Yılmaz Şayir
Müzik: 
Oyuncu Kadrosu (Karakterler): Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Ekin Mert Daymaz
Konusu: Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan’ın mahalleye gelişi, Arif’in de Zekeriya’nın da hayatlarını alt üst eder. Çavi elinde yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla mahalleye gelip babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar sırasında Zola, mahallenin en güzel kızı Azra’ya aşık olur. Ancak Azra, Arif’in oğlu Ahmet’le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır. Rekabet, aşk, sırlar, kaçma kovalamaca, bakalım bu küçük mahalleye sığacak mıdır?

Gençliğim Eyvah Oyunculuk Başvurusu

Gençliğim Eyvah dizisinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olmak isteyen yetenekli kişiler ! Diziden cast için talep olduğu takdirde değerlendirlmek üzere web sitemizden online oyunculuk başvurularınızı yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ