Cast Ajans Başvuru

Günah Dizisi Cast

Günah Dizisi Cast

Günah dizisinin cast çalışmaları hala devam etmektedir. Dizide oynaması için birçok yeni yüz arandığını söyleyebiliriz. Sizde Günah gibi bir dizide oynayarak oyunculuk yeteneğini göstermek istiyorsanız sitemizde yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçilecektir. Bu şekilde oyunculuk kariyerinize ilk adımı atmış olursunuz. Günah dizisinin Star TV ekranlarında yayımlanması beklenmektedir. Normalde bu sezon içerisinde yayımlanması beklenen dizinin 2018 yılına kaldığını düşünülüyor. Gerekli olan anlaşmaların tam olarak yapılamamış olması dizinin başlama tarihini biraz ertelemiştir.

Geçtiğimiz yıllarda Bir Kadın Bir Erkek ve Kiralış Aşk gibi reyting rekortmeni dizilerinin yapımcılığını yapan Ortaks yapım bu sefer Günah dizisinin yapımcılığını üstlenmiştir. Dizinin başrol oyuncularından ise sadece birisiyle anlaşma sağlanmıştır. Bu isim daha önce karşımıza Cesur ve Güzel dizisinde çıkan Zeynep Kızıltan olmuştur. Dizide yer alacak olan diğer oyuncularla herhangi bir anlaşma yapılmadığı gözükmektedir.

Hikaye ve Künye

Günah dizisinin henüz senaristi belli olmamıştır. Aynı zamanda dizinin konusu hakkında da bir bilgi paylaşımında bulunulmadığını görüyoruz. Yalnız dizide üç kız kardeşin hayatının konu alınacağına dair söylentiler var. Dizi hakkında diğer bir söylenti ise dizinin sırlarla dolu hayatları konu edindiğidir. Günah dizisi hakkında gelecek olan son haberleri sizlerle paylaşacağız. Günah dizisinin türü ise dram ve ailedir. Dizi de üç kız kardeşin ailesiyle ilgili sorunlarının da konu alınacağı söylenenler içerisinde yer almaktadır.

Günah dizisinin ilk belli olan oyuncularından Zeynep Kızıltan, 1985 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarında eğitim gören Kızıltan, karşımıza ilk olarak 2007 yılında çıkmıştır. İlk rolü ise Parmaklıklar Ardında dizisidir. Son rol aldığı yapımlar ise Diriliş Ertuğrul ile Cesur ve Güzel dizileridir. Kızıltan, Günah dizisine başrol oyuncusu olarak başlayacak ve üç kız kardeş arasından en büyük kız kardeşi canlandıracak.

Heyecanlı beklenen Günah dizisi hakkında ne Star TV kanalının ne de yapım evinin bir bilgi paylaşmadığını görüyoruz. Dizide yer alacak oyuncular netleşmeye başlayınca bilgi paylaşımının da yapılması beklenmektedir.

Yapım: Ortaks Yapım

Oyuncu Kadrosu: Zeynep Kızıltan

Günay Dizisi Cast direktörlerine sunulmak üzere oyuncu ve figüran başvurularınızı aşağıdaki form aracılığı ile online olarak yapabilirsiniz.

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ