Cast Ajans Başvuru

Hercai Yeni Sezon Oyuncu Başvuruları Nasıl Yapılır?

Hercai Yeni Sezon Oyuncu Başvuruları Nasıl Yapılır?

Ekranların fenomen dizilerinden olan Hercai’nin yeni sezon oyuncu alımları nasıl yapılır? Hercai oyunculuk başvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Hercai ajans kayıt işlemleri hakkında bilmeniz gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan Hercai yeni sezonda da her Cuma akşamı diziseverlerle buluşuyor. Hercai dizisinin geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da yeni yüzlere ve oyunculara ihtiyaç duyuluyor. Hercai dizisinin başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin yer alıyor. Dizide “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” anlatılıyor.

Mardin’in Midyat ilçesinde çekimleri devam eden Hercai dizisi sadece senaryosu ve oyuncuları ile değil Midyat’ın tarihi ve kültürel dokusu ile izleyiciyi büyülemeye devam ediyor.

Oyunculuk alanında yetenekli olduğunu düşünen her yaştan bay, bayan ve çocuklar hercai dizisi’nin yeni sezon bölümlerinde rol almak üzere mardin ve çevre illerden başvurularını yapabilirler. Hercai dizisinden oyuncu, figüran ve yardımcı oyuncu talebi olduğu takdirde cast direktörlerine sunulmak üzere başvurularını online olarak yapabilirler.

Başvurularınızı yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar ise bilgilerinizin doğru olarak yazılması, yüzünüzün ve fiziğinizin net olarak göründüğü en az 3 adet fotoğraf yüklemenizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selbi dedi ki:

    Sevgili olarak

BİR YORUM YAZ