Cast Ajans Başvuru

Kağıt Ev Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kağıt Ev Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Oyunculuğa meraklı yetenekli ve istekli kişiler, Kağıt ev Dizisi oyunculuk başvurusunu nasıl yapacağınızı hangi ajansa başvuru yapacağınızı merak ediyorsanızı eğer Cast Ajans Başvuru aracılığı ile Kağıt Ev dizisi oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Birbirinden yetenekli ve profesyonel oyuncu kadrosuna dahil olma şansını yakalayabilirsiniz! Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis, Nejat Uygur gibi profesyonel oyunculara ev sahipliği yapan Kağıt Ev dizisinde; beklenmedik bir olay ile gündem tamamen değişir.

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlunun canlandırmış olduğu Aylin ve Cihan Fırtına çifti; 3 çocuk ile huzurlu ve mutlu bir aile hayatı sürmektedirler. Bir yanlış anlaşılmadan sonra hayatı tamamen değişecek olan bu ailenin; tek amacı tüm aile bireylerini korumak ve ortak oldukları sırrı aile içerisinde tutmak olacak.

Bu senaryonun cast çalışmalarına dahil etmek için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran değerlendirmelerini dikkate alan Kağıt Ev dizisinde, siz de yer almak istiyorsanız; Cast Ajans Başvuru’nun Kağıt Ev dizisi oyunculuk başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kağıt Ev Dizisi Oyunculuk Başvurusu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ