Cast Ajans Başvuru

Kahraman Babam Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kahraman Babam Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kahraman Babam dizisi oyunculuk başvurusu için web sitemizde bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Oyunculuk ve yardımcı oyunculuk başvurularınız için doğru adrestesiniz.

Show Tv ekranlarında yayınlanan yapımcılığını 10.Ev’in yaptığı kahraman itfaiyecilerin, yaşamlarını hiçe sayarak, can kurtarmak için verdiği aksiyon ve heyecan yüklü mücadelesini konu alan bu kaliteli dizi projesinin cast ajans çalışmaları devam ediyor. Sürekli olarak yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacı bulunan diziye oyunculuk başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. 

Kahraman Babam Dizisi Dram ve macerayı bir araya getiren konusu ile ekranlara damga vurmaya hazırlanan Kahraman Babam, kahraman itfaiyecilerin yaşamlarını ve zorlu mücadelelerini anlatarak Türkiye’de daha önce yapılmamış bir işe imza atacak. Oyuncu kadrosunda ise Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi isimler yer alıyor.

Kahraman Babam Dizisi Oyunculuk Başvurusu için aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Dizinin cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu talebi olduğu takdirde başvurularınız değerlendirilip uygun roller için sunumlarınız yapılacaktır. Kahraman babam dizisi oyunculuk başvurularınızı yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar ise fotoğraflarınızın ve bilgilerinizin güncel olmasıdır.

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ