Cast Ajans Başvuru

Kalp Yarası Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kalp Yarası Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Atv ekranlarında yayınlanan Süreç Film imzalı Kalp Yarası Dizisi Oyunculuk Başvuruları başladı! Kalp Yarası dizisi ekibinde oyunculuk yapmak isteyenlerin nasıl bir yol izleyeceğini açıklıyoruz. Oyunculuk ve yardımcı oyunculuk için doğru adrestesiniz.

Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran’ın yer aldığı Kalp Yarası dizisi ekibine oyuncu olarak katılmak isteyen tecrübeli ya da tecrübesiz yeni yüzler başvurularınızı aşağıdaki form aracılığı ile yapabilirsiniz. Başvuru formuna yükleyeceğiniz fotoğraflarınızın yeni çekilmiş boydan ve yüzünüzün net göründüğü fotoğraflardan olması değerlendirme esnasında avantajınıza olacaktır. Ayrıca bilgilerinizi de yazarken eksiksiz ve doğru olmasına özen gösteriniz. Açıklama kısmında ise kendinizden bahsedip varsa özel yetenekleriniz, eğitimleriniz vs. detaylı bir şekilde yazabilirsiniz. 

Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alacak Kalp Yarası dizisine oyunculuk başvurularınızı yaparak kariyerinize kaliteli bir projede başlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Dizinin oyuncu kadrosundaki ihtiyaçları karşılamak adına ajansımıza herhangi bir talep olması durumunda başvurularınız uygun roller için değerlendirilip sunumlarınız yapılarak bilgilendirileceksiniz.

Kalp Yarası Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ