Cast Ajans Başvuru

Kefaret Dizisi Oyunculuk Başvuru

Kefaret Dizisi Oyunculuk Başvuru

Kefaret dizisi oyunculuk başvurusu yapmayı düşünen yetenekli kişiler ! Uygun tv projelerinde değerlendirilmek üzere cast ajansımıza oyunculuk başvurularını online olarak yapabilirler.

25 Film’in Fox Tv için hazırlamış olduğu yeni dizi Kefaret izleyicisiyle buluştu. Kefaret dizisi, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabından uyarlandı. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur gibi ünlü oyuncuları bir araya getiren Kefaret dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren konusu ve profesyonel oyuncuları ile izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı.

Kefaret Dizisi Künyesi

Kanal: Fox Tv
Yayınlanma Saati: Pazar 20:00
Çekildiği Yer: Dizinin fragmanında yer alan göl ve orman mekanları özellikle dikkat çekerken, Kefaret dizisinin pek çok dizi gibi İstanbul’da çekildiği öğrenildi. Göl ve orman mekanları için İstanbul’un doğal ortamlarından yararlanırken, şehir çekimleri için Sarıyer, Nişantaşı ve Sarıyer gibi lüks semtler çekim ortamı oldu.
Yapım: 25 Film
Yönetmen: Mesude Erarslan
Senarist: Mahinur Ergün
Oyuncu Kadrosu (Karakterler): Kefaret dizisinin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz, Tolga Güleç yer almaktadır.

Kefaret Dizisi Konusu

Bir kasaba lisesinde öğretmenlik yapan ve doktor kocası Ahmet ve iki küçük çocuğu ile mutlu bir hayat sürdüren Zeynep’in rüya gibi yaşamı kızının ortadan kaybolması ile bir anda cehenneme dönecektir. Zeynep bir bir elindeki her şeyi yitirirken İstanbul’dan atanan başarılı genç komiser Sinan sayesinde umudunu asla yitirmeyecek ve hayata sımsıkı tutunma gücü bulacaktır. Kızını bulabilmek için her yolu denemesine rağmen bir sonuca ulaşamayan Zeynep sonunda çılgınca bir eyleme kalkışır ve hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalır.

Kefaret Dizisi Cast Ajans Oyunculuk Başvurusu

Oyunculuğa merak salmış yetenekli ve istekli kişiler ! Oyunculuk başvurularınızı ajansımıza yapıp kariyerinize bizimle birlikte adım atma fırsatını yakalayabilirsiniz. Başvuru esnasında bilgilerinizin doğruluğu ve fotoğraflarınız büyük önem arz edecektir. Kefaret Dizisi‘nden ajansımıza cast talebi olduğunda başvurularınız uygun rollerde değerlendirilmek üzere cast  direktörlerine sunumlarınız yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ