Cast Ajans Başvuru

Kuruluş Osman Başvuru ve Oyuncu Alımları Hakkında Bilmeniz Gerekenler ?

Kuruluş Osman Başvuru ve Oyuncu Alımları Hakkında Bilmeniz Gerekenler ?

Kuruluş Osman dizisi Atv’de yayınlandığı günden beri izleyecilerin büyük beğenisini kazandı. Oyunculuğa meraklı bir çok kişi ya da oyunculuk ile ilgilenenler Kuruluş Osman Başvuru Formu ile ilgili aramalar yapıyor. Oyunculuk alımlarının ve Kuruluş Osman dizisi’nin hangi cast ajanslar ile çalıştığını merak ediyor.

Kuruluş Osman dizisine başvuru yapacak kişiler öncelikle dizi’nin çalışmış olduğu cast ajanslarından birine başvuru yapmaları gerekiyor. Yapılan başvurular cast direktörleri tarafından titizlikle incelenip diziden oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran talebi olduğunda değerlendiriliyor.

Kuruluş osman başvuru yapmayı düşünenler web sitemizde bulunan cast ajans başvuru formunu doldurarak bize bilgilerini iletebilirler. Yapılan başvurular dizinin yapımcı yada cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu talebi olduğu takdirde değerlendirilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. elvan gunes dedi ki:

  Hep reytinkli dizilerde ust kadrada taninmis isimler ver ve diziye yeni biri geldiginde filas haber oluyor var olani goren ama ise bu bir haberdir ajans icin haber kimsenin bilmedigi bir ismi bulmak ve onu ust duzey karakterle halka sunup iste bunu ben buldum diyebilmek midir rambo filmde bir sahne cok guzeldi rambo komutana beni siz yarattiniz diyor komutan da ona bir heykel tirasi anlatiyor o heykel zaten vardi ben sadece biraz fazlaliklarini aldim diyor

 2. Süleyman gençoğlu dedi ki:

  Dizinizde oynamak çok istiyorum şans verin bana

 3. Ersin dedi ki:

  Dizide oynamak isterim

  1. Fikri dedi ki:

   Dizinizde çok oynamak istiyorum

 4. Fikri dedi ki:

  Boyle bizim geçmişiź osmanliyi canlandirmak benim icin seref olur imam hatip liseden mezunum

 5. Yusuf kaya dedi ki:

  Atalarımın yolunda ömrümün sonuna kadar oynarim

BİR YORUM YAZ