Cast Ajans Başvuru

Kuzgun Cast Ajans Başvuru

Kuzgun Cast Ajans Başvuru

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan kuzgun dizisinin cast ajans çalışmaları tamamlandı. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstendiği kuzgun dizisinin çekimleri Ürgüp’te yapılacak ve daha sonra dizinin seti İstanbul’a taşınacak. Kuzgun dizisi yönetmenliğini ise Bahadır İnce yapacak. Dizinin senaristleri ise Anıl Eke, Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz olmak üzere 3 kişiden oluşuyor.

Kuzgun dizisinde Barış Arduç Kuzgun karakterine Burcu Biricik ise sevgilisi Dila karakterine hayat verecek. Kuzgun tuzağa düşürülerek şehit edilen polis babasının intikamını almak için 20 yıl bekleyen bir adama Dila ise yıllar sonra Kuzgun ile tekrar karşılaşarak hayatı değişen başarılı bir avukata hayat verecek. Kuzgun ve Dila iki polis arkadaşın beraber büyüyen çocukları olacak ve yıllar sonra yeniden karşılaşacaklar. Kuzgun babasının ölümünden sonra başka bir kimlikle yaşamış ve korumalık yapmıştır. Kuzgun babasının intikamını almak için plan yapacak ve düşmanının kızıyla aşk yaşayacaktır.

Kuzgun dizisi cast direktörlerine sunulmak üzere aşağıdaki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Sizde kuzgun dizisinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olmak istiyorsanız eğer hemen aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ