Cast Ajans Başvuru

Maraşlı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Maraşlı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Maraşlı Dizisi Oyunculuk Başvurusu için formu doldurmanız yeterli olacaktır. Oyunculuk ve yardımcı oyunculuk için doğru adres Cast Ajans Başvuru.

Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan Maraşlı Dizisinin yapımcılığını Tims&B prodüksiyon, yönetmenliğini ise Arda Sarıgül yapıyor. Başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz’in paylaştığı dizide Kahraman Maraşlı bir gencin etrafında şekillenen olayları izleyeceğiz.

Dizinin çekimlerine Kahramanmaraş’ta yapılıyor. Dolayısı ile bu bölgeden yapılacak başvurular dizinin cast direktörleri tarafından değerlendirildiğinde büyük bir avantaj olacaktır.

Burak Deniz’in ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat verdiği dizide ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar gibi usta isimler yer alıyor.

Oyunculuk alanında yetenekli ve istekli olan kişilerin başvurularını web sitemizde bulunan başvuru formu aracılığı ile yapabilirler. Maraşlı dizisi cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu talebi olduğunda başvurularınız değerlendirilecektir.

Maraşlı Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ