Cast Ajans Başvuru

Rüya İşçileri Cast Ajans Başvuru

Rüya İşçileri Cast Ajans Başvuru

Rüya İşçileri dizisinde yer almak isteyen ve oyunculuklarını en iyi şekilde göstermek isteyen kişiler gerekli başvuru işlemlerini sitemizdeki başvuru formu üzerinden gerçekleştirebilirler. Rüya İşçileri dizisinin henüz çekimlerine başlanmamıştır. Dizinin 2018 yılında vizyona girmesi planlıyor. Show TV ekranlarında vizyona girmesi planlanan dizinin çekimlerine başlanmaması oyuncu arayışını da devam ettirmektedir. Dizi de rol alarak oyunculuğunu göstermek isteyen kişiler Rüya İşçileri sayesinde oyunculuklarını çok iyi bir şekilde gösterebilirler.

Rüya İşçileri dizisi hakkında gelen son bilgilere göre dizi 2018 yılının Ocak ayında vizyona girecek. Şuan bu konu hakkında ne kanaldan ne de yapım firmasından herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Bunun yanı sıra dizinin konusuyla ilgili de bilgi verilmediğini söyleyebiliriz. Fakat verilen tüyolara göre dizi gerilim ve polisiye türünde olacak bir dizidir. Ülkemizde son zamanlarda polisiye diziler insanlar tarafından çok fazla takip edilmektedir. Böyle bir dizide kendisini göstermek isteyen kişiler ajansımızla iletişime geçerek kendilerini gösterebilirler.

Hikaye ve Künye

Rüya İşçileri dizisi hakkında alınan duyumlar arasında sadece polisiye ve gerilim türünde bir dizi olduğu görülmektedir. Dizinin konusu bakımından izleyenleri tatmin edeceği düşünülüyor. Dizinin daha sonrasında isminin değişip değişmeyeceği bilinmiyor. Fakat dizinin Show TV kanalında bu isim ile yayımlanması bekleniyor. Rüya İşçileri dizisinde yer almak istiyorsanız dizinin oyuncu kadrosu dolmadan ajansımız üzerinden gerekli başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Rüya İşçileri dizisi hakkında yakında hem yapım evinin hem de Show TV kanalının gerekli bilgi paylaşımını yapması bekleniyor. İki taraftan da henüz bir bilgi paylaşımı gelmediği için sizlerle herhangi bir bilgi paylaşımında bulunamıyoruz. Kanaldan veya yapım firmasından herhangi bilgi geldiği zaman kısa süre içerisinde sizlerle bu bilgiyi paylaşacağız.

Rüya İşçileri dizisinde rol almanın en kısa yolu ajansımız üzerinden başvuru yapmaktan geçmektedir. Dizide rol almak istiyorsanız başvuru işlemlerinizi yerine getirerek sizde hayal ettiklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dizi de şuan boşta olan yan rollerin olduğu görülmektedir. Bu rollerden birisini de siz elde edebilirsiniz. Roller için cast çalışmaları için gerekli olan görüşmeler yapılmaktadır.

Rüya İşçileri Cast Ajans Başvuru Formu

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ