Cast Ajans Başvuru

Sefirin Kızı Dizisi Başvuru

Sefirin Kızı Dizisi Başvuru

Sefirin Kızı dizisi’nin cast ajans oyuncu seçmeleri devam ediyor. Başvurularınızı talep olduğu takdirde dizinin cast direktörlerine yapımcılarına sunulmak üzere web sitemizde bulunan online başvuru formu aracılığı ile yapabilirsiniz. Muğla’da çekilen sefirin kızı dizisinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak yapacak. O3 Medya ve NGM Medya’nın ortaklığında çok büyük bir prodüksiyon ile ekranlara gelecek Sefirin Kızı dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin senaryosunu daha önce Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaristliğini üstlenen Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem ikilisi yazacak.

Sefirin Kızı Dizisi Konusu

Sefir’in kelime anlamı; elçi, büyük elçi anlamlarına geliyor. Konusu ve özeti henüz resmi olarak açıklanmayan Sefirin Kızı dizisi büyük ihtimalle ülkemize gelmiş olan bir diplomatın kızı ile bir Türk genci arasında imkansıza yakın bir aşk öyküsünü konu edinecek.

Sefirin Kızısı Dizisi Oyuncuları

Sefirin Kızı dizisinin başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu paylaşırken oyuncu kadrosunda Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna ekstra olarak Sami Aksu, Edip Tepeli, Esra Kızıldoğan, Cansu Gültekin ve Nilüfer Kıçarslan dahil oldu.

Sefirin Kızısı Cast Ajans Oyuncu Başvurusu

Star tv ekranlarında yayınlanan sefirin dizisi oyuncu kadrosunda görev alacak tecrübeli tecrübesi yeni yüzler, figüranlar, oyuncular ve yardımcı oyuncular dizinin cast direktörlerine sunulmak üzere başvurularını online olarak yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Ayten dedi ki:

  Merhaba bende sefirin kızı dizisine başvuru yapmak istiyorum

  1. Ahmet durmuşoğlu dedi ki:

   Merhaba ben sefirin kızı dizisine başvumak istiyorum

 2. Efe Çalışkan dedi ki:

  Merhaba bende oynamak istiyorum

 3. Sabira dedi ki:

  Basvuruyu yapdiyorum inşallah benide sefirin kizi dizisinde rol verirsiniz

 4. Kadir berk şen dedi ki:

  merhaba yaşım 10 oyuncu olmak istiyorum sefirin kızında oynaya bilir miyim rolüm beren gençalp ın arkdaşı olurum

BİR YORUM YAZ