Cast Ajans Başvuru

Seni Çok Bekledim Oyunculuk Başvuru

Seni Çok Bekledim Oyunculuk Başvuru

Star Tv de yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisi’nin cast ajans ve oyuncu seçmeleri devam ediyor. Oyunculuk başvurusu yapmayı düşünen yetenekli ve istekli kişilerin dizi’nin cast direktörlerinden oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran talepleri olduğu takdirde değerlendirilmek üzere başvuruları online olarak yapabilirler. Bu kaliteli ve bir birinden usta oyuncuların yer aldığı diziye oyunculuk başvuruları nasıl yapılır ya da başvuru esnasından dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir merak ediyorsanız eğer işte detaylar…

Skala Yapım ve Dnz Film şirketlerinin Star Tv ekranları için ortak olarak hazırladığı romantik bi aşk hikayesini konu alan Seni Çok Bekledim dizisi konusu ve usta oyuncuları itibari ile izleyicileri ekran başına kilitleyeceğe benziyor. Dizi’nin başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu görev alacak.

Seni Çok Bekledim dizisi konusu nedir?

Gerçek bir hikayeden esinlenen Seni Çok Bekledim dizisinde Erzincan, Katar ve İstanbul arasında nefes kesen bir aşk hikayesi anlatılacak. Farklı coğrafyaların yansıtılacağı dizide bu coğrafyada yaşanan aşkın izleri bu coğrafyalarını birbirine bağlayacak.

Seni Çok Bekledim Dizisi oyunculuk başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler ?

Oyunculuk başvuru formunu doldururken bilgilerinizin doğru olması olması, başvuru esnasında yüklediğiniz fotoğrafların güncel ve kaliteli olması önemlidir. Ayrıca oyunculuk alanındaki referanslarınız ya da yeteneklerinizi detaylar kısmında yazarak belirmeniz ve dizi istanbul, erzincan ve katarda çekileceği için herhangi bir seyahat engelinizin bulunmaması sizin için ekstra bir avantaj olacaktır.

Seni Çok Bekledim Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Başvurularınız dizinin cast direktörleri, oyuncu koçları vs. ekibinden ajansımıza iletilip talep olduğu takdirde değerlendirilmek üzere sunumlarınız yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ