Cast Ajans Başvuru

Tozkoparan İskender Başvuru Formu

Tozkoparan İskender Başvuru Formu

Trt 1 ekranlarının sevilen çocuk dizisi Tozkoparan İskendender oyunculuk başvuru formu aracılığı ile online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Dizi konusu itibari ile sürekli olarak genç yeteneklere ihtiyaç duymaktadır. Daha çocuk yaşta okçuluk alanında süper rekorlara imza atıp zamanda yolculuk yapan iskenderin maceralarını konu alıyor.

Gençler ve çocuklar tarafından çok beğenilen Tozkaparan İskender dizisi hangi ajans ile çalışıyor ? Oyunculuk başvuruları nasıl yapılır ? Başvuru formunu doldururken nelere dikkat edilmesi gerekiyor gibi soruları bu yazımızda sizler için açıkladık.

Oyunculuk alanında yetenekli ve istekli olduğunu düşünün genç arkadaşlar aşağıdaki başvuru formunu doldururarak dizinin oyuncu ekibinde rol alma şansını yakalayabilirler. Başvurularınız ajansımız yöneticileri tarafından titizlikle incelenip dizinin cast direktörleri tarafından ajansımıza oyuncu talebi olduğu takdirde sunumlarınız uygun roller için yapılacaktır.

Tozkoparan İskender Oyunculuk Başvuru Formu

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
  1. Güzel Hançer dedi ki:

   Merhaba ben başvuru yaptim. Kabul edildiğim yada edilmediğim ne zaman belli olur.

  2. Elvin dedi ki:

   Sizi. Seviyorum

  3. Asi Bayat dedi ki:

   Beni seçebilir misiniz lütfen. Ben ok atabiliyorum eğitim aldım. Beni seçerseniz çok memnun kalırım

  4. Hatice dedi ki:

   Merhabalar sizleri çok seviyorum lütfen beni seçin pişman olmuyacaksınız.

  5. Yağmur dedi ki:

   Ben bursada yaşıyorum diziye katılmak istiyorum dizi İstanbulda çekildiği için diziye katılamıyorum lütfen beni seçerseniz memnun olurum

  BİR YORUM YAZ