Cast Ajans Başvuru

Ufak Tefek Cinayetler Cast Ajans

Ufak Tefek Cinayetler Cast Ajans

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alarak oyunculuğunu kanıtlamak isteyen kişiler cast ajans başvuru internet sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak bunu gerçekleştirebilir. Ufak Tefek Cinayetler dizisi Star TV ekranlarında vizyona girmiştir. Dizi de dört farklı kadının ve dört farklı gücün hikayesini anlatmaktadır. Aynı zamanda farklı olayların da yaşandığı dizinin sizleri ekrana kilitleyeceğine eminiz.

Gökçe Bahadır, Bade İşçil, Aslıhan Gürbüz ve Tülin Özer gibi usta oyuncuların yer almaktadır. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer oturmaktadır.

Hikaye ve Künye

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde dört farklı kadının farklı güç gösterilerini izleyeceğiz. Yani dizi de dört farklı güç izleyeceğiz. Aslında her şey Dr. Oya’nın Sarmaşık’a geri dönmesiyle başlamaktadır. Bu geri dönüşle beraber lise yıllarından beri yakın arkadaş olan Oya, Merve, Arzu ve Pelin tekrar birleşiyorlar. Fakat bu birleşme diğer uzun süre görüşmeyen arkadaşların birleşmesi gibi olmamaktadır. Aralarında cinayete varan bir hesaplaşma başlar. Bu dört kadın tekrar geçmişi günümüze yansıtmaya başlar ve bu şekilde hesaplaşmalar yaşanacaktır. Kadınlar arasında da ne kadar sıkı bir bağ olsa da güç gösterisi olduğunu da unutmamak gerekir.

Geçmişin günümüze yansımasıyla beraber dizi de eski kinler ve hırlar çıkıyor. Sonucun ise felakete gittiği görülmektedir. Cinayet Büro Baş komiseri olan Kemal ve yardımcısı olan Derya işlenen cinayeti çözme adına uğraşmaktadır. İkili Sarmaşık cinayetini çözme adına bütün tanıklarla konuşarak olayı tam olarak anlamaya ve bu cinayeti çözmeye çalışıyorlar. Komiserlerin kadınların bu çetrefilli dünyasını aydınlatıp aydınlatamayacağı merak ediliyor. Cinayetler hakkında bilgi toplandıkça çok fazla sır ortaya çıkmaya başlar ve iş daha karışık hale gelir. Sürekli yeni bir şeyler ortaya çıkmaktadır.

Künye

Yapım: Ay Yapım

Senarist: Meriç Acemi

Yönetmen: Ali Bilgin – Deniz Yorulmazer

Oyuncu Kadrosu:

Aslıhan Gündüz, Gökçe Bahadır, Bade İşçil, Mert Fırat, Tülin Özer, Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler

Ufak Tefek Cinayetler Cast Ajans Oyunculuk Başvuru Formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ