Vatanım Sensin Dizisi ve Başvuru Formu

Vatanım Sensin dizisine oyunculuk başvurusu için web sitemizdeki başvuru formunu kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrol oynadığı, Kanal D’nin yeni sezonun merakla beklenen iddialı dizisi 03 Medya’nın projesi olan Vatanım Sensin dizisi sezona iyi bir giriş yaptı.  Dizinin cast ajans ekibini ve detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Dizinin senaryosunu Necati Şahin kaleme almıştır. Türkiye’nin ve İzmir’in işgal dönemini yeniden yaşatacak olan dizi aynı zamanda büyük ve tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor. Vatanım Sensin dizisinde rol almak ve oyunculuk deneyimi yaşamak için sizlerde başvuru formu kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hikaye ve Künye

Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini… Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını.
1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde…

Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet’in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır.

Görünür ve görünmez düşmanların gölgesinde, yolları tekrar kesişecek, hayatları bu kesişme yüzünden alt üst olacaktır. Zaferler ve mağlubiyetler görecekler, ayrılıklar ve kavuşmalar yaşayacaklar, umudun ve buhranın ateşiyle yanacak ve gerçek sevginin, gerçek vefanın, gerçek ihanetin ne olduğunu öğreneceklerdir. Cevdet ve Azize’nin hikayesi, küllerinden doğan yepyeni bir ülkenin kaderiyle bir yazılacaktır.

Vatanım Sensin ; Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların, her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesidir bu…

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Yapımcı: Nermin Eroğlu

Yaratıcı Yapımcı ve yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Senaryo: Necati Şahin, Nuran Evren Şit

Dönem: Türkiye’nin ve İzmir’in yaşadığı işgal günlerinin dönemini anlatıyor.

Eser: Eser sabihi

Müzik: Yıldıray Gürgen

Çekim Yeri: Ayvalık

Başlama Saati: 20:00

Yayın Günü: Perşembe

İnstagram: https://www.instagram.com/vatanimsensinkanald/

Twitter: https://twitter.com/vatanim_sensin

İmdb Puanı: Henüz bilinmiyor

Reyting: Reytinglerde yayınlandığı gün 1.sırada

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Senan Kara (Veronika), Baki Davrak (Vasili), Şebnem Hassanisoughi (Eftelya), Celile Toyon (Hasibe), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Kubilay Aka (Ali Kemal), Hakan Salınmış (Eşref), Aslı Omağ (Marika), Mert Denizmen (Yinon), Yasemin Szawlowski (Eleni), Emre Şen (Hacimihalis)

Oyuncu Listesi ve Fotoğrafları

 

Vatanım Sensin Dizisi Fragman Videosu

Vatanım Sensin Dizisi Başvuru Formu

Vatanım Sensin dizisinde görev almak için başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “eklemek istediğiniz”bölümüne Vatanım Sensin dizisi yazarak gönderiniz. Başvurunuz en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından incelenip en kısa sürede bilgi verilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sexavet dedi ki:

    İyi günler ben her hangi bir dizde yer almak istiyorum
    Nasıl tam olarak size ulasa bilirim

BİR YORUM YAZ