Cast Ajans Başvuru

Yeni Hayat Dizisi Cast Ajans Oyunculuk Başvurusu

Yeni Hayat Dizisi Cast Ajans Oyunculuk Başvurusu

Fox Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan “Yeni Hayat” dizisi’nin cast ajans ve oyuncu başvuruları devam ediyor. Başrollerini Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un oynayacağı dizinin yapımcılığını ise Karga Seven Pictures üstleniyor.

Yeni Hayat dizisi’nin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un dışında, Nilperi Şahinkaya, Nisa Sofiya Aksongur, Ebil Sayın, Aziz Caner İnan, İpek Filiz Yazıcı ve Begüm Akkaya gibi ünlü isimler yer alıyor.

Yeni Hayat dizisinin konusu ise, bordo bereli bir yüzbaşı olan Adem’in çok sevdiği mesleğini bırakmak zorunda kalmasından sonra tehlikeli iş adamı Timur’un karısı Yasemin’e özel koruma olması ile başlar. Evli ve bir çocuk babası olan Adem koruduğu kadına önce sinir sonra aşık olur. Yeni hayat dizisinde birilerinin meselesi aşk iken birilerinin meselesi de intikam olacaktır.

Yeni Hayat Dizisi Cast Ajans ve Oyunculuk Başvuru Formu

Dizide yardımcı oyuncu, figüran ya da diyaloglu rol almak isteyen yetenekli kişiler, cast direktörlerinden oyunculuk için talep olduğu takdirde yeni hayat dizisinde görev almak üzere başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ