Armine Mankenlik Başvurusu (Yeni Yüzler)

Armine Mankenlik başvurusu yaparak iyi bir tesettür mankeni olabilirsiniz. Tesettür mankenliği için tek yapmanız gereken ajansımıza başvuru yapmak . Türkiye geneli bir çok tesettür firmasının katalog ve reklam çekimleri için profesyonel hizmet veriyoruz. Yüzüne ve fiziğine güvenen tesettür elbiseleri, eşarpları ve tunikleri vs. gibi ürünlerin model ve mankenliğini yapmak isteyenleri başvuruya davet ediyoruz.

Armine Tesettür Mankeni Başvurusu

Tesettür E-Ticaret siteleri ve Ürün Tanıtım Kataloglar için modellik yapmak isteyen bayanlar için Armine katalog çekimleri iyi bir başlangıç olacaktır. Deneyimli ya da deneyimsiz olmanız çekimlere katılmak için önemli değil. Modellik yapma isteğiniz ve fotojenik bir yüzünüz varsa başarılı olabilirsiniz.

Armine Tesettür Modellerinde aranan en önemli 3 şart ise;

  1. Yüzünüz ve fiziğiniz güzel olması
  2. Dış görünümünüze ve kişisel bakımınıza özen göstermeniz
  3. Fotoğraf çekimlerinde iyi poz veriyor olmak

yukarıda yazdığımız 3 şartı sağladığını düşünen model adayları başvurular için web sitemizde bulunan model başvuru formunu doldurarak fotoğraflarını ve bilgilerini iletebilir. Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip uygun olduğunuz ve çalışmak istediğiniz çekimler de görevlendirmeniz yapılır.

Ayrıca Saçlarına güvenen kişiler Elidor Saç Modelliği başvurusu yapabilir. Hayalinizi gerçekleştirmek için hemen iletişime geçin.

Armine Mankenlik Başvuru Formu




    Bir yorum yapın!