Sakla Beni Dizisi Başvuru (Yeni Yüzler)

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan “Sakla Beni” dizisi oyunculuk başvuruları başladı. Dikkat çekici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dizi büyük ilgi topluyor. Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek’in paylaştığı Sakla beni dizisi için yeni yüz ve oyuncu alımları devam ediyor.

Sakla Beni Dizisi Hakkında Bilgiler

Dizinin senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün olduğunu görüyoruz. Sakla Beni’nin oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci gibi deneyimli isimler bulunuyor.

Sakla Beni Dizisi Konusu

Dizi, iki ailenin fertlerinin hüzün dolu ve macera dolu hikayesine odaklanıyor. Naz ve İncila’nın çocukluklarından başlayan kıskançlık örülü hikayelerine, Naz’ın Mete ile evlendirilmeye hazırlanırken yaşadığı ruhsal durumuna, iki farklı ailenin hırslı üyelerine kadar geniş bir perspektifle izleyicilere sunuluyor.

Sakla Beni Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi, İstanbul’un tarih dolu semtlerinden Galata ve Beşiktaş’ta çekiliyor. Bu semtlerin göz alıcı tarihi dokusu ve modern atmosferi, dizinin sahnelerine ayrı bir zenginlik katıyor.

Sakla Beni Dizisi Başvuru

Sakla Beni dizisi, sadece bir dizi olmanın ötesinde, yeni yetenekleri keşfetmek ve onlara sahne şansı tanımak adına bir fırsat sunuyor. Cast Ajans Başvuru aracılığıyla yapacağınız başvuru ile bu büyük projede yer almanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Oyunculuk Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Sakla Beni Dizisi Başvuru işlemi oldukça basittir. Web sitemizi ziyaret ederek başvuru formunu doldurabilir ve gerekli bilgilerinizi yükleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Cast Ajans, başvuru sürecini hızlı ve etkili bir şekilde yönetir, böylece siz de kısa sürede değerlendirilmeye alınabilirsiniz.

Bir yorum yapın!