Mavi Katalog Çekimleri ve Modellik Başvurusu

Mavi katalog çekimleri ve modellik başvurusu yapıp model olmanız için tüm detayları açıklıyoruz. Mavi Jeans ürün katalog modeli olmak için geç kalmadan başvuru yapın!

Uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanarak modellik kariyerinizin ilerlemesine yardımcı oluyoruz. Mavi Katalog çekimleri için modellik başvurusu yaparak fuarlar, katalog çekimleri, tanıtımlar ve daha birçok alanda profesyonel ekibimizle birlikte çekimlere katılabilirsiniz. Hedefimiz daha da büyüyerek modellik ve mankenlik yapmak isteyen adaylarımızın hayallerine ortak olmaktan geçiyor.

Gelişen teknolojiden yararlanarak Türkiye’nin her şehrinden Mavi katalog çekimi adaylarına online başvuru ile kapılarımızı açtık. Mavi reklam çekimi ve Katalog çekimlerinde Model olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzda yer almalarını sağlıyoruz.

Ekibimizin koordineli çalışmaları ile birçok proje ve marka için Model temin ederek tercih edilen öncü ajanslar arasında olmayı başardık. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı bizi fark yaratan firmalar arasına taşıdı. Modellik ve Mankenlik sektörüne özgü olan yeteneklerinizi değerlendirebilmek için kariyer yolunuza ortak oluyoruz. Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı Mavi Modellerinden için ekibimiz yoğun bir çalışma içerisine giriyor.

Mavi Jeans

Mavi güçlü imajını; yeni koleksiyonlar, Indigo Kitchen mağaza konsepti ve moda platformu ile büyümektedir. Richard Branson’ın uzay mekiği lansmanına Mavi denim ile katılması ve Kendall Jenner gibi ünlü isimlerin de Mavi denim ile görüntülenmesi aslında Mavi’nin zorlu Amerika piyasasındaki yerini ne kadar sağlamlaştığının bir kanıtı olmuştur.

Bu sene 30. yılını kutlayacak olan Mavi, bakalım ileride ne gibi başarılara imza atacak heyecanla bekliyoruz.

Hitap Ettiği Kitle Ve Kültürel Yapısı: Genellik genç kesime hitap etmekle birlikte ; Marka bilinirliği yaratma amacıyla algıya yönelik yapılan bütün etkileşimlerle birlikte büyük çoğunlukla popülaritenin etki ettiği günceli takip eden tüm kitleye hitap ediyor.

Mavi Katalog Çekimi Model BaşvurusuMavi Katalog Çekimleri

Modadaki trendler çok hızlı değişiyor; çünkü Mavi Jeans dünyanın her yerinde mağaza açmaya devam ediyor. Organizasyonunda 200’den fazla farklı görev var ve her gün yeni iş fırsatları sunan Mavi firması Katalog çekimleri için model, manken ve yeni yüzler aramaya devam ediyor.

Mavi Jeans sizin için uluslararası bir istihdam portalı olabilir. Mavi Katalog çekimlerinde görev almak ve isminizi Türkiye ve Dünyaya duyurmak için bu kaliteli firma iyi bir başlangıç olacaktır.

Mavi Jeans Modeli Olmak İçin Bilmeniz Gerekenler?

Mavi çatısı altında çalışmak her şart ve koşulda profesyonel ve dürüst davranmayı, kişisel itibarı marka ve kurumsal yapısından ayrı tutmadan kollamayı gerektirir. Dolayısıyla her Mavi Model ve Mankenlerinin tüm canlılara ve çevreye saygılı olması, sosyal sorumluluk bilincinden kopmaması ve kurumsal etiği tüm boyutlarıyla içselleştirmesi beklenir.

Mavi’nin sahip olduğu marka imajı, çalışanlarının ona zarar verecek ya da itibarını zedeleyecek her davranıştan kaçınarak marka çıkarlarını kişisel çıkarlarının üstünde tutmasıyla korunabilir. Bu amaçla belirlenip uygulanan Mavi iş etiği kuralları lider, yaratıcı, yenilikçi, uluslararası moda markası imajıyla, müşterisine tutkuyla bağlı bir kurum kültürü yaratır.

Mavi’de Kariyer Fırsatları ve Çalışma Ortamı Merak Edilenler

Mavi Modellik Başvurusu Sık Sorulan Sorular?

Mavi Jeans firmasında modellik başvurusu yapacaklar için en çok sorulan sorular ve cevaplarını sizler için aşağıda açıkladık. Eğer farklı bir soru yada aklınıza takılan bir konu olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mavi Jeans Mankeni Olmak İçin Ne Yapmalıyız?

Günümüzde birçok ajans mankenlik eğitimi vermektedir. Bu eğitimlerin süresi 4 – 6 hafta aralığındadır. Yürüme ve poz verme gibi derslerin verildiği eğitimlerin sonunda sertifika verilir. Bu sertifika ile çeşitli ajanslara başvurulur. Her ajansın erkek ve kadın mankenlerin fotoğraflarından oluşan bir web sitesi ve kataloğu bulunmaktadır. Manken katalog seçimlerine katılanların projelerde yer alma şansı daha yüksektir. Birçok kurum bu katalogları inceleyerek birlikte çalıştığı erkek ve kadın modelleri seçer. 

Mavi Modeli Ne İş Yapar?

Model; sanatçı, fotoğrafçı veya diğer müşteriler için giyim, kozmetik, yiyecek ve ev aletleri dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin reklamlarının yapılmasını sağlamak üzere poz verir. Model, dergilerde veya reklamlarda kullanılacak fotoğraflar için poz verebilir.

Her Yaştan Kişiler Model Olabilir mi?

Herkes model olabilir mi diyenler için modellik eğitimi alanların model olabileceğini söyleyebiliriz. Fakat model olmak için eğitim almak şart değildir. Her yaş aralığındaki eğitimsiz kişilerde ajanslara Mavi Modellik başvurusu yaparak bu fırsatı yakalayabilir.

Erkek Modelleri Daha Çok Hangi İşler Bekliyor?

Verilecek görevin türü belirtilen talimata modelin ne kadar olduğuyla alakalı, promosyon ya da etkinlik işlerinden tutun da çekimlerde doktor, aile babası, iş adamı gibi çeşitli karakterlerde poz vermeye kadar talebe göre her tür erkek için bir iş olabiliyor.

Bir gazete ya da dergideki reklamlarda gördüğünüz erkekleri ajanslar temsil ediyor. Bu erkekler modellik için para alıyorlar.

Mavi Jeans Modelleri Ne Kadar Kazanıyor?

Mavi Katalog çekimleri, üzerinde çalışılan projeye göre, ürün sayısına göre değişik göstermektedir. Bunun yanında deneyimli ve deneyimsiz modellerinde aldığı ücretler farklılık göstermektedir. Nihai tutar; çekimler sırasında faydalanılması muhtemel teknik ekip ve model seçiminden çalışma gün sayısına kadar birçok farklı etkene bağlı olarak değişebilir.

Mavi Modeli Olmak İçin Nereye Başvuru Yapılmalı?

Katalog çekimleri profesyonel modellik yapmak isteyenler için yeteneklerini sergileme fırsatı sunabilecekleri büyük bir firmadır. Cast Ajans firmamıza oyunculuk ve reklam başvurusu yapan erkek veya bayan bir çok kişiye katalog çekimlerinde görev almalarını sağlıyoruz. Bunun içim ajansımıza Mavi katalog çekimleri için başvuru yaparak form doldurmanız yeterli olacaktır.

Mavi Model BaşvurusuMavi Modellik Başvuru Formu

Top Model, Reklam, Bebek veya Çocuk model olmak için bizimle bu fırsatı yakalayabilirsiniz. İlk adımınız ajansımız bünyesindeki Mavi Modellik Başvuru Formunu gerçeğe uygun olarak doldurmanız ve birkaç fotoğraf göndermektir. 

Başvuru formu yaptıktan sonra, başvurunuz model / reklam modeli / çocuk model / katalog çekimi için uygun olup olmadığınız ajans yöneticilerimiz tarafımızdan kontrol edilecektir. Sürekli olarak broşürler ve kataloglar, fotoğraf çekimleri ve moda programları için cazip ve çekici modeller de arıyoruz.

Ekibimiz bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı değerlendirip telefon veya Whatsapp numaranız aracılığıyla iletişime geçecektir. Değerlendirme genellikle birkaç gün sürmektedir.Başvurunuz için başarılar temenni ederiz.

Mavi Katalog Çekimleri ve Modellik Başvurusu

Bir yorum yapın!

3 Yorumlar
  1. Sibel genez

    Bir şans meselesi

  2. Sibel genez

    Bir şans meselesii

  3. Nazlı Kan

    Merhaba Ben Nazlı kriterlere uygunum fizik ve güzellik konusunda 11 ci sınıf öğrencisiyim boy 1/71 kilo 55