Elidor Saç Modelliği Başvurusu

Elidor saç modelliği başvurusu yaparak modellik kariyeriniz için ilk adımı hemen atın! Elidor Saç Modelliği başvurusu için Saçlarınıza ve kendine güvenmeniz yeterlidir. Bir çok genç kızın hayalinde saç modelliği yapmak vardır. Bizde sizler için Şampuan ve saç bakım ürünleri model ve mankenliği başvurusu hakkında detaylı bilgileri açıkladık.

Şampuan markaları arasında en iyilerinden olan Elidor reklamları için sürekli olarak yeni yüz ve yetenekli kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Türkiye geneli şehir fark etmeksizin ajansımız bu konuda profesyonel kadrosu ile sektöre yeni giriş yapacaklara yardımcı olmaktadır.

Elidor saç modelliği başvurusu için yeni yüz ve modellik başvurları için geç kalmadan hemen siz de iletişime geçebilirsiniz. 

Elidor Hakkında?

Elidor firması Türkiye’nin en büyük şampuan ve saç bakım ürünleri üreticisidir. Kalitesi ve ürün çeşitliliği ile bir çok kişinin gönül rahatlığıyla kullandığı bir markadır. Ürün fiyatlarının cazipliği ve televizyon da yayınlanan saç reklamları Elidor firmasının büyümesine katkı sağlamıştır.

Elidor, Unilever firmasına bağlıdır ve bir çok saç bakım ve şampuan çeşitleri üretmektedir. Bu sebeple sürekli olarak reklamlarında yeni yüzler ve yeteneklere şans verip reklam çekimleri yapmaktadır.

Elidor Saç Mankenliği Başvuru FormuSaç ve Şampuan Reklamı Ajansı

Ajansımız bir çok reklam ve katalog çekiminin yanı sıra Saç ve Şampuan reklamları için de oyuncu ve model temin etmektedir. Yerli ve yabancı bir çok firma ile kaliteli ve yüksek bütçeli çekimler yapılmaktadır. Profesyonel ve deneyimli ekibi ile sektöre yeni giriş yapmak isteyen kişilere öncülük etmekteyiz. Oyunculuk ya da modellik kariyerlerini hızlı ve emin adımlarla birlikte çıkmalarına yardımcı oluyoruz.

Sektörün önde gelen cast ajansları arasında yer alan firmamız ayrıca Saç ve Şampuan Reklamları içinde bir çok oyuncu ve model ile çalışmıştır. Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile reklam çekimleri ve katalog çekimleri yapmaktayız. Yapılan reklam ve çekimler için geç kalmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elidor Şampuanı Saç Mankenliği

Bakımlı ve güzel saçlara sahip her genç kızın hayalinde saç mankenliği yapmak vardır. Elidor saç mankenliği yapmak için bakımlı, göz alıcı ve ışıltılı saçlarınızın olması gerekmektedir. Saç mankenleri genelde saç kremleri, şampuan, saç boyaları gibi bir birinden farklı alanlarda çalışabilmektedir. En çok tercih edilen ise Elidor şampuan reklamlarında görev almaktır.

Saç mankeni olup reklamlarda görev alabilmek için her ne kadar deneyim ve tecrübe aranmasa da bu alanda deneyimli olmanız sizin açınızdan faydalı olacaktır. 

Elidor Şampuan Reklamında Oynamak için Bilmeniz Gerekenler?

Saç mankeni olmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum? Saç modeli olmak ne yapmak gerekiyor? Aklınızda bu tarz sorular var ise cevaplarını sizler için bu yazımızda açıkladık. Bir çok genç kız, kadın ya da saçları uzun ve bakımlı olan genç erkeklerin en çok merak ettiği soruların cevapları ve bilmeniz gerekenler;

Öncelikle şampuan ve saç reklamları olsun ya da güzellik bakım ürünleri gibi çekimlerde görev alabilmek için saçlarınızın bakımlı ve göz alıcı olması gerekiyor.

Oyunculuk ya da mankenlik yapabilecek yeteneğinizin olması bu sektör için olmazsa olmazlar arasındadır.

Saç mankenliği için ya da modelliği reklam, katalog çekimi ya da tanıtımları olsun kamera önünde gerçekleştiği için kameralara aşina olmak ve çekinmemek gereklidir.

Elidor ya da farklı bir saç bakım ürünleri firması çoğunlukla model seçimini cast ajanslarından yapmaktadır. Ajansımızda bu alanda çalışmak isteyen kişileri öncelikli olarak saç ve şampuan reklamlarında görevlendirmektedir.

Elidor Saç Modelliği Başvurusu için Örnek Pozlar
Elidor Saç Modelliği Başvurusu için Örnek Pozlar

Elidor Şampuan Reklamı için En çok Tercih Edilen Saç Tipleri

 1. Kuru Saçlar
 2. Kıvırcık Saçlar
 3. Yıpranmış Saçlar
 4. Düz Saçlar
 5. Mat Saçlar
 6. Hacimsiz Saçlar

Elidor Saç Modelliği Başvurusu Formu

Başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus fotoğraflarınızın ve bilgilerinizin doğru girilmiş olmasıdır. Yaptığınız başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Şampuan ve saç bakım ürünleri çekimlerinde uygun kişilerin görevlendirilmesi yapılmaktadır. Aşağıdaki Elidor Saç Modelliği başvurusu formuna tıklayarak online bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Elidor Saç Modelliği Başvuru Formu

Saç Modelliği için başvuru yapın ve  Elidor ailesine siz de katılın! Saç ve şampuan reklamlarında görev alarak isminizi duyurma fırsatını yakalayın! Ahenkle dans eden ışıltılı saçlarınızı tüm Türkiye’nin en bilindik markalarının reklam çekimlerinde herkes izlesin!

Son olarak ajansımız sadece Elidor firması için değil diğer tüm saç ve şampuan ürünlerinin de çekimlerini yapabilmektedir. Bunların Başında En bilindik olanları ise Pantene gibi dünyaca büyük ünlü firmalar gelmektedir.

Bir yorum yapın!

3 Yorumlar
 1. Semra olgar

  Nasıl başvuru yapabilirim

 2. Handan Şen

  Merhabalar şaçlarim uzun , duz ,gür ve hacimli dolgun saçlarım var benim ve saçlarıma tanismanizi isterim❤️

 3. Parinaz nakhjavani

  Ben model olmak istiyurum
  Natural face sahibim