Zara Katalog Çekimleri için 3 Adımda Model Başvurusu Yapın!

Modellik yaparak ek gelir ya da kariyer hedefiniz var ise Zara katalog çekimleri için 3 adımda model başvurunuzu nasıl yapabileceğinizi açıklıyoruz.

Modellik yaparak ek gelir ya da kariyer hedefiniz var ise Zara katalog çekimleri için 3 adımda model başvurunuzu nasıl yapabileceğinizi açıklıyoruz.

Zara Model ve Manken Başvuruları

Hazır giyim firmaları içinden en kaliteli ürünleri olan Zara‘da modellik yapmak ya da Menken olarak ürünlerini tanıtmak her model olmak isteyen gencin en büyük hayalidir. Butikler ve E-ticaret siteleri için Zara ürünlerini tanıtıp modellik yapmak istiyorsanız eğer size nasıl başvuru yapacağınızı 3 adımda kısaca bahsedeceğiz.

Modellik ve Mankenlik için Başvuru Yapmak (1.Adım)

Model başvurunuz için birinci adımda başvuru formunu doldurmak vardır. Bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz sizin avantajınıza olacaktır.

Başvuru Değerlendirmesi (2.Adım)

Başvurunuz Zara katalog çekimleri için ajansımız yöneticileri tarafından titizlikle incelenecektir. Bu aşamada siz de bilmelisiniz ki modellik mesleği görsellikle alakalı olduğu için fotoğraflarınız büyük önem taşımaktadır.

Başvuru Onay Aşaması ( 3.Adım)

Ajans yöneticilerimiz tarafından değerlendirilip onaylanan başvurulara telefon ya da whatsapp ile dönüş yapılmaktadır. Bu aşamada çekimlerde modellik yapabilmeniz için yöneticilerimizin onay vermesi gerekmektedir.

Modelliği sadece hobi olarak değil, meslek olarak da yapmak istiyorsanız. Ajansımızın yaptığı diğer bir çekim olan Lcw Katalog Çekimi Başvurusu yapmanız avantajınıza olacaktır.

Zara Model ve Manken Başvuru Formu

Lütfen bilgileriniz doğru olmasına ve fotoğraflarınızın modellik için uygun olduğundan emin olunuz.

  Bir yorum yapın!

  6 Yorumlar
  1. Tahir Ekinci

   Merhaba Ankara akademide oyunculuk oldu. Bende daha çok katalog çekimlerinde modellik yapmak istiyorum tabi ki siz de uygun görürseniz.

   1. admin

    Merhabalar Tahir Bey, ajansımıza katalog çekimleri için başvuru yaparsanız eğer uygun olduğunuz projelerde tabi ki görevlendirebiliriz sizi.

  2. Azra Nida Yiğit

   Merhaba ben Azra Nida Yiğit,mankenlik yapmak istiyorum, lütfen uygun görürseniz tarafıma geri dönüş yapin.

  3. İnci Açıkgöz

   Merhaba, hayalim olan mankenlik ve modellik alanında çalışmak istiyorum, dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  4. Mia

   Merhabalar benim adım mia şuan lise öğrencisiyim sadece hayalim olduğu için herkes sen basaramican diyorsada vazgeçmicam makenliktan hayalarimdan asla vazgeçmem

  5. Solmaz Toloueian

   Merhabalar Ben nafas moslemi 12 yaşındayım. Boyum 148 kilom 36 türkçe ,ingilizce ve farsça dillerinde konuşabiliyorum