Trendyol Modellik Başvurusu ( Tüm Detaylar)

Trendyol modellik başvuru formu. Trendyol modeli olma şartları, Trendyol modeli maaşları ve iş imkanları?

Ülkemizde e-ticaret sektörünün gelişmesi kıyafet sektörüne de canlılık kazandırmıştır. Modellik yapmaya meraklı bir çok kişinin en sık yaptığı aramaların başında trendyol modellik ve mankenliği başvurusu nasıl yapılır sorusu akla gelmektedir.

Giyim ve kıyafet sektöründe sunum ve fotoğraflar çok önemli olduğu için firmalar genellikle yeni yüz ve modelleri ürün katalogları ve tanıtımlarında tercih etmektedir. Bu sebeple tecrübeli ya da tecrübesiz bir çok firma ürün kıyafet tanıtımları için model arayışı içerisindedir.

Firmamız Türkiye geneli ve Uluslararası hizmet veren cast ve modellik ajansıdır. Sektörde bilinen ve büyük markaların bir çok model ve manken ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Her zaman yeni yüz ve yeteneklere ihtiyaç duyulduğu için Trendyol modellik başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz. Siz de tanıtmak istediğiniz elbise, kıyafet, gömlek, pantolon, gelinlik, ayakkabı çanta vs. gibi ürünlerin modelliğini yaparak hem para kazanabilir hem de iyi bir modellik kariyeri yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Modellik mesleğinde dış görünüş, güzel bir yüz ve fizik olması önemlidir. Ayrıca yapmak istediğiniz ürünlerin çekimine uygun olmanız, kameraları sevmeniz ve bolca fotoğraf çekimi için hazırlıklı olmanız gerekir. Sizler için Trendyol Modelliği ve Başvuru aşamaları hakkında tüm ayrıntıları açıkladık.

Trendyol Hakkında?

Trendyol 2010 yılında kurulan Türkiye’nin lider e-ticaret firmalarının başında gelmektedir. Esnaf ve Kobileri buluşturan binlerce ürün çeşiti ve uygun fiyatı ile son kullanıcıya güven veren bir alış veriş internet sitesidir.

Trendyol Tech, en hızlı gelişen taşıma ağı Trendyol Express, Market ve Yemek hızlı teslimat hizmeti veren Trendyol Go ve en büyük ikinci el ürün platformu Dolap ile değer üretmeye ve hızla büyümeye devam sektörün en bilindik ve büyük firmaları arasında başı çekmektedir.

Trendyol Modeli Nedir ?

Bir çok tekstil ve hazır giyim firması ürünlerinin tanıtımı için model ve mankenlere ihtiyaç duymaktadır. Büyük küçük esnaflar dahil ürünlerini Trendyol gibi e-ticaret siteleri üzerinden satışa sunmaktadır. Yapılan satışların çok olması da ürünün kalitesi ve fiyatının yanında fotoğraflarına bağlıdır. Ürün fotoğrafları için ise yüzü fiziği düzgün bir çok deneyimli ve deneyimsiz modeller tercih edilmektedir. Trendyol modeli satışa sunulan ürünlerin giysilerin modelliğini yapar. Bu ürünleri en iyi şekilde üzerinde taşıyıp bir birinden güzel ve ilgi çekici pozlar verir. 

Trendyol Modeli Nasıl Olunur?

Trendyol mankeni olmak için belirli kriterleri karşılamak gerekir. Model ya da manken olmak için düzgün ve gösterişli bir fiziğinizin olması gerekmektedir. Bunun yanında belirli standart vücut ölçüleri gerekmektedir.

Ürün çekimleri öncesinde Trendyol modelleri ve mankenleri tüm ürünleri deneyip en güzel pozları vermek için çalışmalıdır. Çünkü her kıyafetin özellikleri tarzı ve müşteriye karşı nasıl görüneceğini modeller ve fotoğrafçılarla belirlemektedir.

Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip uygun olduğunuz çekimlerde model olarak görevlendirmeniz yapılır.

Trendyol Modeli Olma Şartları Nelerdir?

Trendyol modeli olmak için belirli kriterleri ve şartları karşılamanız gerekmektedir. İlk olarak Trendyol modellerinin orantılı ve simetrik bir vücuda sahip olmaları gerekir. Giyim firmaları tarafından beğenilen bir yüz ve vücut hatlarına uygun kişiler çekimlerde model olarak görev alabilirler.

Trendyol modeli olma şartlarının en başında ise bu sektörü severek ve isteyerek yapmak gelmektedir. Öncelik hiç bir zaman para olmamalıdır. Fakat çekimlerin ve yapılan ürün tanıtımlarında bolca fotoğraf çekildiği için kameraları ve fotoğraf çekilmeyi sevmekte en önemli hususlar arasında yer alır.

Trendyol ModelleriTrendyol Modelleri Ne Kadar Kazanıyor?

Trendyol modellerinin kazandığı ücretler çalıştıkları firmalara ve ya butiklere göre değişiklik göstermektedir. Buna göre bazı Trendyol Modelleri iş başına ücret alır. Çoğu prova modelleri ise aylık para alırlar. Bu nedenle işe ilk defa başlayan Trendyol modelleri 5-6 bin ile 8-10 bin tl arasında kazanırlar. Tecrübeleri ve bilgileri de artan Trendyol modelleri mankenlerinin ortalama maaşı ise 10-15 bin tl ücretleri bulabilmektedir.

Trendyol Modelleri İçin İş Fırsatları?

Trendyol modelleri için iş olanakları oldukça gelişmiştir. Bu alanda çalışan modeller hem özel firmalar ile hem de tasarımcılar ile çalışabilirler. Özellikle model olacak kişiler sevdikleri ve modelliğini yapmak istedikleri ürünler için ajansımıza özel istek de bulunarak bu ürünlerin modelliğini yapabilirler.

Trenyol Modelleri genellikle elbise, ayakkabı, çanta, etek, çorap, gelinlik, spor giyim, abiye, iç giyim, tesettür vs. gibi ürünlerin modelliğini yapmak istemektedir.

Trendyol Modelliği Başvuru Formu

Modellik başvurularınızı ajansımıza ileterek siz de hayalinizdeki ürünlerin tanıtımı yapabilirsiniz. Hem tanıtım yapıp hem de para kazanma fırsatınız olur. Trendyol Modelliği için Başvuru formunu doldurup Türkiye’nin en büyük e-ticaret firmasında siz de bir çok ürünün modelliğini yapabilirsiniz.

Başvuru esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli hususların başında bilgilerinizi doğru yazıp fotoğraflarınızın güncel ve yeni çekilmiş olması gelmektedir. Başvuru formuna yükleyeceğiniz fotoğraflarınız ve pozların da fazla olması seçilmek için size bir ekstra avantaj sunacaktır. Aşağıdaki linke tıklayarak Trendyol modelliği için başvuru yapabilirsiniz.

Trendyol Modelliği Başvuru Formu

Bir yorum yapın!

2 Yorumlar
  1. Yüksekdağ

    Merhabalar ben firmaların büyük beden modelliğini yapmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

    1. admin

      Merhabalar büyük beden model arayışımız sürekli olarak bulunmaktadır. Başvurunuzu yaparsanız uygun olduğunuz modellik çekimlerinde çalışabiliriz.