Lcw Katalog Çekimi 2022 Başvuru Formu

Lc Waikiki firmasının katalog çekimleri gibi firmalarda model olmak isteyen kişiler için modellik başvurusunu nasıl yapacakları hakkında detaylı bilgiler.

Lcw katalog çekimi 2022 başvuru formu, model olmak isteyenlerin sıklıkla araştırıp başvuru yapmak istediği markaların başında yer alıyor. Ülkemizin en büyük giyim firmalarından olan Lcw giyim firmasının katalog çekimleri için model başvuru formunu ve merak ettiklerinizi sizler için paylaşıyoruz.

Lcw Katalog Çekimi Başvuruları

Modellik yapma hayali olan ve bu sektöre gönül vermiş kişileri katalog çekimleri için Türkiye geneli başvuruları kabul ediyoruz. Deneyimli ya da deneyimsiz olmanız fark etmeksizin bizimle iletişime geçerek kariyerinize profesyonel bir ekip ile başlayabilirsiniz.  Başvuru yapmadan önce aşağıdaki bilgilenmeniz için hazırladığımız içeriği dikkatlice okumanız ve sonra başvuru yapmanız faydanıza olacaktır.

Lcw katalog Çekimlerinde Hangi Tarz Ürünler ve Kıyafetler Bulunuyor ?

Lcw firması her yaş ve cinsiyet gurubuna hitap eden ürünler piyasaya sürdüğü için çok fazla ürün yelpazesi bulunuyor. Bunların bazılarından kısaca bahsetmek gerekirse eğer;

 • Lcw erkek modellerin yapabileceği: Pantolon, gömlek, şort, mont, kot pantolon gibi ürünler
 • Lcw bayan modellerin yapabileceği: Elbise, etek, gömlek, şort, çanta, tunik vs. gibi ürünler
 • Lcw çocuk modeller yapabileceği: Çocuk takımları, şortlar, mont, atkı, bere gibi ürünler

kısacası bir çok ürün ve kıyafet için modellik yapmak mümkün.

Lcw Katalog Modeli Olmak için Gerekli Şartlar?

Günümüzde bir çok kişinin hayallerini süsleyen modellik kazançlı ve eğlenceli bir meslek olmasından dolayı herkesin ilgisini çekmektedir. Tabi ki her isteyen model ya da manken olamıyor. Bunun içinde belirli şartlar ve minimum kriterler vardır.

 1. Boyu ve kilosu dengeli olmalı.
 2. Poz verebilme yetisine sahip olmalı.
 3. Duruş ve yürüyüş konusunda üst seviyede başarılı olmalı.

yukarıdaki 3 özellik kısaca en önemli genel şartlar arasındadır. Deneyim modellik mesleğinde bir avantaj olsa da deneyimsiz olup da bu sektöre hızlıca giriş yapıp yükselen bir çok kişi var.

Lcw Katalog Modeli Olmanın Avantajları

Türkiye’nin en bilindik giyim firmasının ürün katalog yüzü olmak ve bunun getirdiği kariyer fırsatları. Modellik sektörüne güzel ve kaliteli bir çekim ekibi ile başlayıp hatırı sayılır miktarda ücretler kazanmak. Model olarak kariyer yapmak isteyen, bu alanda devam edecek olan kişiler için iyi bir referans sağlayacak olması. Lcw kataloğunda model olarak çalışmak size bir çok fayda sağlayacaktır. Geç kalmadan bizimle iletişime geçerek değerlendirmelere katılabilirsiniz. Alanında uzman ajans yöneticilerimiz her başvuruyu titizlikle inceleyip gerekli bilgileri başvuru sahiplerine iletmektedir.

Lcw Modellik Başvurusunda Dikkat Edilecek Önemli Noktalar?

Öncelikle bilmelisiniz ki modellik ya da reklam çekimleri için oyunculuk başvurusu yapanların bir çoğunun başvurusu ve eksik bilgi verdiği için onaylanmıyor. Bu nedenle form doldururken dikkatlice bilgilerinizi yazmanız çok önemlidir.

Ayrıca Lcw modeli olmak isteyen kim ise başvuruyu kendisi yapmalıdır. Bir başkasının yerine yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir. Sadece 18 yaşını doldurmamış kişiler için velileri nezaretinde başvuru aşamaları tamlanabilir.

Son olarak dikkat edeceğiniz önemli bir diğer şey ise fotoğraflardır. Başvuru esnasında yüklenen tüm fotoğraflar güncel olmalıdır.

Lcw Model Başvuru Formu (2022 Güncel)

Lcw Katalog Modeli Başvuru Formu 2022Kendiniz ya da çocuklarınızın bu kaliteli markanın ürünlerini tanıtıp model olarak boy göstermesini istiyorsanız eğer tek yapmanız gereken değerlendirmeye katılabilmek için başvuru yapmak. Ajansımız sektöründe bir çok yerli ve yabancı markanın ürün çekimlerini yapmaktadır.

  Bir yorum yapın!

  1 yorum
  1. Nesrin ünlü

   Akıllı bilmiş konuşması güler yuzlu