Modanisa Tesettür Modeli 2022 Başvurusu

Modanisa tesettür modeli olmak için tek yapmanız gereken ajansımıza başvuru yapmak . Türkiye geneli bir çok tesettür firmasının katalog ve reklam çekimleri için profesyonel hizmet veriyoruz. Yüzüne ve fiziğine güvenen tesettür elbiseleri, eşarpları ve tunikleri vs. gibi ürünlerin model ve mankenliğini yapmak isteyenleri başvuruya davet ediyoruz.

Modanisa Tesettür Modeli Başvurusu

E-Ticaret ve Kataloglar için modellik yapmak isteyen bayanlar için Modanisa katalog çekimleri iyi bir başlangıç olacaktır. Deneyimli ya da deneyimsiz olmanız çekimlere katılmak için önemli değil. Modellik yapma isteğiniz ve fotojenik bir yüzünüz varsa başarılı olabilirsiniz.

Tesettür Modellerinde aranan en önemli 3 şart ise;

 1. Yüzünüz ve fiziğiniz güzel olması
 2. Dış görünümünüze ve kişisel bakımınıza özen göstermeniz
 3. Fotoğraf çekimlerinde iyi poz veriyor olmak

yukarıda yazdığımız 3 şartı sağladığını düşünen model adayları başvurular için web sitemizde bulunan model başvuru formunu doldurarak fotoğraflarını ve bilgilerini iletebilir. Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip uygun olduğunuz ve çalışmak istediğiniz çekimler de görevlendirmeniz yapılır.

Model olmayı isteyen yetenekli kişiler, Zara Katalog Çekimleri Başvurusu yaparak farklı ürünleri tanıtıp ekstra kazanç da sağlayabilir.

Modanisa 2022 Manken ve Model Başvuru Yap

Bir yorum yapın!

3 Yorumlar
 1. Meryem özel

  Modellik yapmak istiyorum

 2. Rojin

  Merhaba Adım ROJİN İstanbul da yaşıyorum aslen Batmanlıyım lise çocuk gelişim mezunuyum mesleğim anasınıf öğrenmenlik ve mankenlik Daha önceden de akımda vardı çok istiyorum fiziğime ve boyuma güveniyorum teşekkürler

 3. Firdevs

  Merhabalar ben boyuma ve fizigime güveniyorum aranıza katılmaktan mutluluk duyarım