Taş, Kağıt, Makas Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kanal D’nin yeni dizisi “Taş, Kağıt, Makas,” MF Yapım imzalı ve Kore yapımı “Remember: War of The Son” dizisinin Türkiye uyarlaması olarak dikkat çekiyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor ve senaryosunu Uğraş Güneş kaleme alıyor. Başrollerini Ekin Koç, Serra Arıtürk ve Hande Ataizi’nin paylaştığı bu heyecan verici dizide, hipertimezi sendromu olan avukat Umut Tanrıkulu ve avukat adayı Alev’in hikayesi anlatılıyor.

Taş, Kağıt, Makas, Dizi Konusu

Dizinin konusu, hipertimezi sendromu nedeniyle geçmişi bütün detaylarıyla hatırlayan avukat Umut Tanrıkulu’nun, babasının uğradığı haksızlığın peşine düşmesini anlatıyor. Umut, stajyer avukat Alev ile birlikte babasının davasını aydınlatmak için çaba gösteriyor.

Oyunculuk Başvurusu

Eğer “Taş, Kağıt, Makas” dizisinde oyunculuk yapmayı hayal ediyorsanız başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru sürecinde profesyonel bir özgeçmiş ve portfolyonuzu hazırlamanız, başvuru formunu dikkatlice doldurmanız ve yeteneklerinizi gösteren bir video eklemeniz gerekebilir.

Oyuncu Kadrosu

  • Ekin Koç Umut Tanrıkulu karakterini canlandırıyor.
  • Serra Arıtürk Alev karakterine hayat veriyor.
  • Hande Ataizi dizide Savcı Süreyya rolünde.
  • Burak Yörük ise Fecri Demirkıran karakterini oynuyor.

Çekimler ve Yayın Bilgileri

“Dizinin çekimlerine 2024 yılının ilk aylarında başlanacak ve Kanal D’de yayınlanacak. Dizinin konusu ve oyuncuları kadar heyecan verici olan bu projede yer almak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor.

Bu dizide rol almak istiyorsanız, yeteneklerinizi ve heyecanınızı gösterme zamanı! Başvuru sürecine katılın ve bu etkileyici hikayenin bir parçası olma şansını yakalayın.

Bir yorum yapın!