Sefamerve Modellik Başvurusu 2022

Sefamerve modellik başvurusu 2022 yılında tesettür modeli arayan firmalar arasındadır. Sefamerve tesettür mankeni olmak için hemen başvuru yapın.

Türkiye geneli bir çok tesettür firmasının katalog ve reklam çekimleri için profesyonel hizmet veriyoruz. Yüzüne ve fiziğine güvenen tesettür elbiseleri, eşarpları ve tunikleri vs. gibi ürünlerin model ve mankenliğini yapmak isteyenleri başvuruya davet ediyoruz. 2022 yılının beğenilen ve aranılan tesettür modeli siz olabilirsiniz.

Sefamerve Modellik Başvuruları Başladı!

E-Ticaret ve Kataloglar için modellik yapmak isteyen bayanlar için Sefamerve katalog çekimleri iyi bir başlangıç olacaktır. Deneyimli ya da deneyimsiz olmanız çekimlere katılmak için önemli değil. Modellik yapma isteğiniz ve fotojenik bir yüzünüz varsa başarılı olabilirsiniz.

Sefamerve Tesettür Modellerinde aranan en önemli 3 şart ise;

 1. Yüzünüz ve fiziğiniz güzel olması
 2. Dış görünümünüze ve kişisel bakımınıza özen göstermeniz
 3. Fotoğraf çekimlerinde iyi poz veriyor olmak

yukarıda yazdığımız 3 şartı sağladığını düşünen model adayları başvurular için web sitemizde bulunan model başvuru formunu doldurarak fotoğraflarını ve bilgilerini iletebilir. Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip uygun olduğunuz ve çalışmak istediğiniz çekimler de görevlendirmeniz yapılır.

Model olmayı isteyen yetenekli kişiler, Zara Katalog Çekimleri Başvurusu yaparak farklı ürünleri tanıtıp ekstra kazanç da sağlayabilir.

Sefamerve Modellik Başvuru Formu

  Bir yorum yapın!

  2 Yorumlar
  1. Nurgül güngör

   Minyon olduğum için yaşımı göstermiyorum

  2. Duygu Erdoğan

   Kapalıyım kapalı fotoğrafım yok bunu gönderdim