Hizmetlerimiz

Cast ajans başvuru aşağıdaki sektörlerde Türkiye geneli hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Oyuncu ve Figüran Hizmetleri

Cast ajans başvuru dizi, reklam, film, klip vs. çekimlerinizde bay/bayan/çocuk tecrübeli ve tecrübesiz oyuncu ve figüranlarıyla hizmetinizdedir.

 

Manken ve Model Hizmetleri

Yerli ve yabancı profesyonel manken ve modellerimiz ile ürün tanıtmları, katalog çekimleri ve her türlü projelerinizde hizmetinizdeyiz.

 

Karşılama ve Fuar Hostesi Hizmetleri

Fuar, tanıtım ve organizasyonlarınızda alanında uzman yerli ve yabancı profesyonel hosteslerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Defile ve Mankenlik Hizmetleri

Yerli ve yabancı profesyonel manken ve modellerimiz ile ürün tanıtmları, katalog çekimleri, organizasyonlar ve defilelerinizde hizmetinizdeyiz.

 

Çocuk ve Bebek Yetenekler

Hepsi bir birinden yetenekli çocuk ve bebek oyuncularımızla dizi, reklam, klip, katalog çekimi ve tanıtım projelerinizde hizmetinizdeyiz.

 

Fotoğrafçılık Hizmetleri

Ürün tanıtım çekimleri, elbise çekimleri, düğün, dış çekim ve özel günlerinizde görevlendirilmek üzere profesyonel fotoğrafçlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Dansçı Hizmetleri

Dizi, reklam, klip, tanıtım, organizasyonlarınızda yer alacak alanında uzman yerli ve yabancı yetenekli dansçılar ile hizmetinizdeyiz.

 

Müzisyen ve Sanatçı Hizmetleri

Fuar, tanıtım, eğlence, düğün ve organizasyonlarınızda alanında uzman hepsi bir birinden yetenekli müzisyen ve sanatçılar ile hizmetinizdeyiz.