Adana Cast Ajans Başvuru

Cast ajans başvuru ailesi olarak oyuncu, model, manken, hostes kadromuzu Türkiye’nin bütün illeri ile cast kadromuzu genişletiyoruz ve ilk olarak Adana Cast Ajans Başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. Amacımız cast kadromuz ve yaratıcı ekibimiz ile üyelerimizi yönlendirebilmek, istek ve ihtiyaçlarına gün ve saat farkı göstermeksizin cevap verebilmek ve sektörde yeni yüzler kazandırabilmektir.

Çukurova bölgesinin merkezinde bulunan Adana önemli bir kültürel ve ticaret merkezidir. Sizde Adana’da çekilecek olan dizi, reklam, film, tanıtım, fuar ve katalog çekimlerinde görev almak istiyorsanız, bu alanda tecrübeniz varsa ya da yetenekli olup başarabileceğinizi düşünüyorsanız hemen aşağıdaki Adana Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formu‘nu doldurup bilgilerinizi bize iletebilirsiniz.

Kendinizi Türkiye’nin önde gelen yapımcısı, yönetmeni, cast direktörlerine tanıtıp sektörün profesyonel isimleriyle çalışma fırsatı yakalayabilir oyunculuk ve modellik hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Adanalı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Ali Şen, Türk sinemasının efsane oyuncularından. Şener Şen’in babası. 300 kadar filmde oynadı. Banker Bilo, Zübük, Keriz Abbas, Avanak Apti…

Kıvanç Tatlıtuğ. dizi film oyuncusu, manken. Menekşe ile Halil, Aşk-ı Memnu…

Menderes Samancılar, Türk sinamasının en tanınmış isimlerdinden. Asmalı Konak, Kurtuluş, Karartma Geceleri

ve Adana’nın en bilinen ünlü oyuncusu Yılmaz Güney‘dir.

 

Adana’da Çekilen Dizi,Film ve Reklamlar

Yeni Gelin Dizisi
Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin yeni dizisi Yeni Gelin Adana ve İstanbul’da çekiliyor.

Babam ve Ailesi Dizisi
Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci’nin başrollerde oynadığı Kanal D’nin dizisi Babam ve Ailesi ilk bölümleri Adana’da çekildi. Yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği Gold Film – Faruk Turgut imzalı Babam ve Ailesi dizisi Adana ve İstanbul’daki çeşitli semtlerde çekiliyor.

Dila Hanım
Başrollerini Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın paylaştığı sinema filmi Dila Hanım, yeni sezonda dizi versiyonu ile izleyici karşısına çıkacak. Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil’in rol aldığı dizi Adana’da çekiliyor.

Kötü Yol
Eski Yeşilçam öykülerini anımsatan Kötü Yol, Cansel Elçim, Şükran Ovalı ve İlker Aksum’u kadrosunda buluşturuyor. Dizinin çekimleri Adana’da yapılıyor.

 

Adana’da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Adana’nın Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan‎, Pozantı‎,Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli‎, Yumurtalık‎, Yüreğir tüm ilçelerinden oyuncu,model,manken ve yeni yüz olarak başvurularınız kabul edilmektedir.

 

Adana Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve Yeni Yüzler başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldururken bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak yazınız. Başvurularınız ajansımızın yetkili cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa mutlaka bilgi verilecektir.

     

     

    Bir yorum yapın!