Adı Sevgi Başvuru

Adı Sevgi dizisi oyuncu başvuruları başladı. Koliba Film’in Atv için hazırladığı yeni dizi Adı Sevgi başvurusu için geç kalmayın!

Adı Sevgi başvuru ve Oyunculuk başvuruları hakkında tüm detayları sizler için açıkladık. Adı Sevgi dizisi hayallerinin ve umutlarının peşinden koşan mesleğine aşık genç bir öğretmenin, kararlılıkla, sevgiyle ve fedakarlıkla verdiği amansız mücadeleyi, öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişimi anlatıyor.

Adı Sevgi Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Adı Sevgi dizi oyunculuk başvurusu yapmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyuncu yapma şansınız olabilir. Adı Sevgi Başvurusu için geç kalmadan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Adı Sevgi Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Adı Sevgi dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Adı Sevgi Dizisi Konusu ?

Elif öğretmen idealist düşünceler içinde Sarpça’ya gelir. Okulda son derece başarılı bir kız olan Zeynep; kınasından kaçmış en sevdiği yere okuluna gelmiştir. Elif, Zeynep’i umutsuzluğun kıyısından alırken, Zeynep’in bölgenin en güçlü ve varlıklı ailesi olan Baykara ailesinin tek oğlu Volkan’la evlenmek zorunda bırakıldığını öğrenir. Volkan ona takıntılı bir aşkla bağlanmıştır. Elif hemen Zeynep’i himayesine alır ve onu bu durumdan kurtarmak, okula geri döndürmek için harekete geçer. Ancak Volkan da Baykara ailesi de bu evliliğin gerçekleşmesi için inanılmaz büyük ve tehlikeli hamleler yapar.

Elif okuldaki ilk dersinde ise öğrencilerinin neredeyse hepsinin gizli ya da açık onun desteğine ihtiyacı olduğunu sezer. Bu sırada bir yanlış anlaşılma sonucu Baykara soyadını taşıyan Emir’le de tanışır. Daha ilk andan kıvılcımlar yaratan bu tanışma, Elif’i Emir’le birlikte Zeynep’i kurtarmak üzere harekete geçirir. Ancak olaylar hiç beklemedikleri biçimde onları bambaşka yerlere savurur

Adı Sevgi Dizisi Ajansı, Yapımcısı ve Kanalı?

Adı Sevgi dizisi ajansı bir çok kişi tarafından merak edilip ve araştırılıyor. Yapımcılığını Koliba Film‘in üstlendiği dizi Atv kanalı için hazırlanmaktadır.

Adı Sevgi Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Adı Sevgi dizisi oyuncu kadrosunda bir birinden usta ve deneyimli isimlerin yer alıyor. Adı Sevgi dizisi oyuncu karakterleri tüm listeyi sizler için paylaşıyoruz.

Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Okday Korunan, Hande Kaptan, Asya Kasap, Mert Doğan, Serpil Gül, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci, Esat Polat Güler, Kürşat Demir, Ece Koroğlu, Cenk Hakan Köksal, Lara Domaç, Sıla Korkmaz, Arzu Güler, Bora Kırkım, Ozan Güçlü, Berfu Öngören gibi bir birinden deneyimli ve yeni oyuncular yer alıyor.

Adı Sevgi Dizisi Yeni Eklenen Oyuncular

Adı Sevgi Dizisi Oyuncu Adaylarında Aranan Şartlar?

Adı Sevgi başvurusu yapacak adaylarda aranan şartları ve Adı Sevgi dizisi kadrosuna dahil olmak adaylarda aranan şartlar;

1- Adı Sevgi dizisinde oyuncu olabilmek için için rol yapma kabiliyetinizin olması gerekmektedir.
2- Bakımlı ve dış görünüşünüze dikkat etmeniz gerekmektedir.
3- Diksiyon ve Beden dilinizi iyi kullanmanız Adı Sevgi başvuru ve diğer dizilerde oyunculuk yapmak için size fayda sağlayacaktır.

5- Oyunculuk yapacak kabiliyet ve istek olması.

6- Dizi çekimlerine ve set ortamına katılabilecek seyahat engeli ya da zaman sorunu bulunmaması.

Adı Sevgi Diziside Oyuncu Olmak İsteyenlerin Sık Sorduğu Sorular?

Adı Sevgi dizisi ve diğer diziler genellikle tek bir ajansla çalışmaz. Rol için en uygun karakter hangi ajansta ise araştırılır.

Adı Sevgi dizisinde oyuncu olmak için eğitim şart değildir.

Dizi henüz yeni olması sebebi ile cast direktörünün ismi açıklandığı takdirde paylaşılacaktır.

Adı sevgi dizisi oyuncularının ve figüranların ücretleri görev aldıkları rol ile bölüm sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Oyuncu ve Figüran olarak Adı Sevgi dizisine başvuru yapmak için İstanbul’da yaşamak şart değildir.

Adı Sevgi Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adı Sevgi dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır videosunu izleyerek de oyunculuk başvuruları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adı Sevgi Oyuncu Başvuru Formu

Adı Sevgi dizisi oyuncu başvuru formu doldurarak oyunculuk yaparak hayallerinize ulaşmanız mümkün. Türkiye geneli ajansımıza her yaştan oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Geç kalmadan hemen başvuru yapın siz de oyunculuk kariyerinize ilk adımı profesyonel bir ekiple atın.

Adı Sevgi Başvuru Değerlendirmesi

Değerlendirmeler başvuru formuna yüklediğiniz fotoğraflara ve bilgilerinize göre yapılmaktadır. Bu yüzden fotoğrafların güncel ve yeni olmasına özen gösterin. Adı Sevgi dizisi ve diğer oyunculuk projelerinde de değerlendirilip görev alabilmeniz içinde detaylı olarak bilgilerinizi yazmanız gerekiyor.

Adı Sevgi Başvuru Sonuç

Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Adı Sevgi dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!