Adıyaman Cast Ajans Başvuru

Cast ajans başvuru iş arkadaşları olarak yeni çalışma arkadaşları aramaktayız. Türkiye’nin her bölgesinden her il ve ilçesinden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı beklemekteyiz. Öncelikli olarak Adıyaman Cast Ajans Başvuruları dikkatimizi çekmekte ve değerlendirmeye Adıyaman’dan başlamaktayız. Amacımız cast ajans başvuru ekibi olarak yeni çalışma arkadaşlarımızla birlikte günün her zamanında ve her türlü ihtiyaca cevap verebilmek ve sektöre yeni yüzler, yeni yetenekli kişiler kazandırmaktır.

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Adıyaman yetenekli kişilerin yetişmesine ev sahipliği yapmış bir ildir. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve dizi, film, reklam çekimlerinde kamera karşısında çalışmak istiyorsanız, hayallerinize ulaşmak aşağıdaki formu doldurun ve bize gönderin.

Siz de Adıyaman’da ikamet ediyorsanız ve bu alanda çalışmak gibi bir hayaliniz varsa ve ünlü olmak istiyorsanız hemen Adıyaman Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize gönderin, hayallerinizi gerçekleştirelim.

Adıyamanlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Aytaç Er, 1990 Adıyaman doğumludur. Kampüsistan dizisiyle oyunculuk hayatı başlamıştır.

Devrim Ekin,Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden birinci olarak mezun olmuştur. Fetih 1453 isimli filmde Fatih Sultan Mehmet’i başrol olarak canlandırmıştır. Ayrıca Yunus Emre ve Bizim Dershane filmlerinde rol almıştır.

Isparta’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Kararsızlar, Life Ajans’ın üstlendiği film tamamen amatör oyunculardan oluşmaktadır. Tiyatroculuk deneyimi olmayan kişilerle motor diyen bu film Adıyaman’da çekilmiştir.

Ruhlar ve Tabutların Dili-Nemrut’un Laneti, yönetmenliğini Ömer Korkmaz’ın yaptığı bu film Adıyaman’da çekilmiştir. Başrolünde ise Tolga Yüce bulunmaktadır.

Adıyaman Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

Gölbaşı, Çelikhan, Samsat ilçelerine belirli zaman aralıklarıyla ziyaret gerçekleştirerek oyuncu olmak isteyen yetenekli kişiler için deneme çekimleri yapmaktayız. Kahta, Sincik, Besni ilçelerinde yaşatmaktaysanız ve bizimle çalışmak istiyorsanız bize kolaylıkla ulaşabilme imkanı sizin için de geçerlidir. Yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan formu doldurmak ve bize göndermektir.

Adıyaman Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi Ve Yeni Yüzler’den biri olmayı düşünürseniz, hayallerinizde oyunculuk var ise, bu sektörde çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız zaman kaybetmeden aşağıdaki formu doldurun. Bize başvuru yapmak için göndereceğiniz linkte bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasına özen göstermenizi rica ederiz. Bize gönderilen her formu inceliyoruz ve en geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuzda olsa mutlaka cevap veriyoruz.

    Bir yorum yapın!