Afyonkarahisar Cast Ajans Başvuru

 Cast ajans başvuru iş arkadaşları olarak yeni çalışma arkadaşları bulmak amacıyla yola çıktık. Türkiye’nin her bölgesinden her il ve ilçesinden ve her kesiminden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı beklemekteyiz. Öncelikli olarak Afyonkarahisar Cast Ajans Başvuruları dikkatimizi çekmekte ve değerlendirmeye bu ilden başlamaktayız. Amacımız cast ajans başvuru ailesi olarak yeni ekip arkadaşlarımızla birlikte günün her zaman diliminde ve çeşitli ihtiyaçlara cevap olabilmenin yanında sektöre yeni yüzler, yeni arkadaşların yeteneklerini keşfetmek.

Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Afyonkarahisar yetenekli kişilerin yetişmesine katkısı büyük olan illerdendir. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve dizi, film, reklam çekimlerinde kamera karşısında çalışmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey aşağıdaki formu doldurup ve bize göndermek.

Siz de Afyonkarahisar’da yaşamaya devam ediyorsanız ve bu alanda çalışmak gibi bir hayaliniz varsa ve ünlü olmak istiyorsanız hemen Afyonkarahisar Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize gönderin, hayallerinizi gerçekleştirelim.

   Afyonkarahisarlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

  Nurgül Yeşilçay, Aşk Kırmızısı, Gece, Eğreti Gelin, Cinayet gibi filmlerde başarılı bir şekilde oyunculuk yapmıştır.

  Emel Müftüoğlu, pop şarkıcısı ve oyuncudur. Babam Sağolsun, Zoraki Başkan, Son Ağa, Aşk Olsun yapımlarımda oyunculuk yapmıştır.

  Şebnem Doğruer, tiyatrocu, oyuncu ve seslendirme sanatçısıdır. Kavak Yelleri, Şeref Meselesi, Tek Başımıza, Kırık Kanatlar gibi dizi ve filmlerde oynamıştır.

Afyonkarahisar’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Fareyi Öldürmek, edebiyatçı yazar İrfan Yalçın’ın romanından uyarlanan Fareyi Öldürmek filmine Afyonkarahisar ev sahipliği yapmıştır.

Afyonkarahisar Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

  Başmakçı, Bayat, Çay ilçelerine belirli zaman dilimlerinde ziyaret gerçekleştirerek oyuncu olmak isteyen yetenekli kişiler için deneme çekimleri yapmaktayız. Dazkırı, Dinar ilçelerinde yaşatmaktaysanız ve bizimle çalışmak isterseniz bir form ile ulaşma imkânı sizin için de geçerlidir. Yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan formu doldurmak ve bize göndermektir.

Afyonkarahisar Cast Ajans Başvuru Formu

  Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi Ve Yeni Yüzler’den biri olmayı düşünürseniz, hayallerinizde oyunculuk var ise, bu sektörde çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız vakit geçirmeden aşağıdaki formu doldurun. Bize başvuru yapmak için göndereceğiniz linkte bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Bize ulaşan her formu inceliyoruz ve en geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz da olsa mutlaka cevap veriyoruz.

    Bir yorum yapın!